www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
WYDARZENIA - rok 2015

SCHRONISKOWE WIADOMOŚCI - rok 2015

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska 5 psów i 1 kota:

.
.

Pies średni o białej maści z czarnymi uszami, błąkał się na ul. Gen. de Gaulle’a (w okolicy marketu Simply), suczka, szczeniak, mała, szarobura z białym krawatem i delikatnie podpalanymi dodatkami z ul. Czarnieckiego, pies, mały o maści biało-czarnej z kagańcem na pysku, skrajnie wychudzony, błąkał się w rejonie Przedszkola i Urzędu Stanu Cywilnego na ul. Wolności, pies średni, o maści czarnej z białym krawatem i białymi dodatkami na kufie, który błąkał się n w rejonie ul. Nad Kanałem, suczka, szczeniak, średnia o maści brązowej – pręgowanej z białym krawatem, białymi końcówkami łap tzw skarpetkami, oraz białymi dodatkami na kufie, która była przywiązana przy śmietniku na ul. Rymera, kocur – rudo-biały z ul. Szybowej.

Przyjęliśmy również 2 psy, oba zostały znaleziony i przyprowadzony przez osoby prywatne do schroniska: Pies, średni, brązowy, błąkający się w okolicy Szpitala na ul. Zamkowej oraz suczkę, szczeniaka małą, czarną z klapniętymi uszami.

Nowe domki znalazło 9 psów i 1 kot:

- w Zabrzu zamieszkali: Płatek 9736, Łobuziak 9739, Honej 9721, Bakuś 9729,

- w Bytomiu zamieszkał: Dżoker 9719

- w Gliwicach zamieszkali: Bombka 9735, Pimpuś 8220,

- w Katowicach zamieszkał: Merkury 8472,

- w Gierałtowicach zamieszkał: Szarik 9463,

- w Rudzie Śląskiej zamieszkała: Nelka k-2858

Poniżej wymienione zwierze wydano właścicielowi:

,,Skay, który trafił z interwencji na ul. Nad Kanałem wrócił do właściciela

Otrzymaliśmy dary od :

Katarzyny, Bartii i Ewy ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Gimnazjum nr 24 w Zabrzu, Marzeny i Roberta, Kasi i Justyny, Angeliki, Krystiana, Sandry, i Kornelii, Dariusza, Ewy, Elizy, Adama, Magdaleny, Samuela, Andrzeja (Elektryka), Wilhelma, Kingii, Reginy, Szkoły Podstawowej nr 16 w Zabrzu, Bernarda, Beaty, Michaliny, Beaty i Romana, Anny i Vanessy, Anny i Maryny, Szkoły Podstawowej nr 34 w Zabrzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa śląskiego w Zabrzu, Marii i Marceliny, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Zabrzu – klasa 3a, Firmy Grupa Powen-Wafapomp S.A., Katarzyny, Politechniki śląskiej – koło naukowe – Anny i Przemysława, Szkoły Podstawowej nr 8 z oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu, Aleksandry, Firmy Logstor z Zabrza, Piotra i Tomasza, Firmy Bombardier w Katowicach, Anny, Kornelii, Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu, Sylwii, Joanny, Sklepu Kakadu z Warszawy, Przedszkola Witaminka z Bytomia, Przedszkola nr 45 w Zabrzu, Michała – Leśne Run z Zabrza, Kliniki Weterynaryjnej ,,Młynarscy’’ w Zabrzu, Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych w Zabrzu, Open Finanse S.A. w Katowicach – Magdy i Mirosława, Grażyny i Krzysztofa, Bartosza, Marcina oraz Olgi i Grzegorza, Sylwii, Rodzice od Dżuno, Marceliny.

 Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy :)

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska 8 psów i 1 kota.

.
.

Są to : owczarek miemiecki, długowłosy ze stojącymi uszami, błąkający się w rejonie ul. Gdańskiej (Multikino), samiec - owczarkowaty, czarny podpalany błąkający się na ul. Franciszkańskiej, suczka - mała, brązowa z ciemnym nalotem wraz ze 5 szczeniakami - o brązowej maści, które były pozostawione w kartonie na ul Skarbnika, kocur - maści rudo- białej z ul. Szybowej.

Przyjęliśmy również 5 psów i 1 królika, zwierzęta zostały znalezione i przyprowadzone przez osoby prywatne do schroniska: pies-szczeniak mały czarny, podpalany znaleziony w okolicy śmietnika na ul. Wolności, pies-szczeniak, czarny, podpalany, owczarkowaty, krótkowłosy z ul. Staszica, pies czarny, jamnikowaty z siwą brodą z ul. Łokietka, pies tricolor, kłapnięte uszy z ul. Łokietka, pies czarny z dłuższą, kręconą sierścią, białym krawatem i kłapniętymi uszami, który błąkał się na ul. Opolczyka, królik - średni, biały z czarnymi dodatkami, który od dłuższego czasu przebywał na klatce schodowej na ul. M.C.Skłodowskiej

Z nieudanej adopcji wróciły: Prej (9612) – oddana w związku z nadmierną pobudliwością :-( Strasiu (9442) - biegał w okolicach dotychczasowego zamieszkania po ostatniej adopcji. Właściciele nawet nie zgłosili się po odbiór Strasia mimo powiadomienia, że pies obecnie znajduje się w schronisku:-(

Nowe domki znalazło 6 psów, i 1 królik:

- w Zabrzu : Twardziel (9705), Tosia (9617), Wiesław (królik), 

- w Bytomiu: Grizer (7711), Rozik (8669), Selen (9524)

- w Sosnowcu - Kubuś (8998)

Oskar z interwencji na ul. Franciszkańskiej wrócił do właściciela.

Otrzymaliśmy dary od : Anny, Urszuli, Bartosza, Żanety, Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas w Zabrzu, Przedszkola nr 28 w Zabrzu, Beaty, Anny i Jacka, Krzysztofa, Przemysława i Karoliny, Centralnego Laboratorium Pomiarowo Badawczego oddział w Zabrzu, Centralnego Laboratorium Pomiarowo Badawczego – ochrona Środowiska w Zabrzu, Agnieszki i Kingi, Przedszkola ,,Uśmiech ‘’ w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, Dianiki i Marty, Zespołu Szkół Ekonomiczno Usługowych w Zabrzu, Gimnazjum nr 16 w Zabrzu klasa 2a, Małgorzaty, Natalii i Karoliny, Rodziny Rydzek, Darii i Łukasza, Julii i Miłosza, Bernarda, Marii i Filipa, Vet Amigo, Doroty, Szkoły Podstawowej nr 19 w Zabrzu, Przedszkola nr 20 w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Firmy Lobos, Barbary :-)))))

Odwiedzili nas: Uczniowie wraz z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 46 w Zabrzu oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno Usługowych w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy :)

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska:

.
.

 

 

7 psów: suczka, mała, brązowa, siwa broda, kulejąca na przednią prawą łapę, klapnięte prawe ucho, która błąkała się w rejonie ul. Wolności, pies średni, czarny, podpalany z białymi dodatkami biegający bez nadzoru na ul. Tarnopolskiej, pies rasy Wyżeł Weimarski błąkający się w rejonie ul. Baczyńskiego, pies średni, czarny podpalany, który trafił z DK 88 (na wysokości ul. Tarnogórskiej), pies średni, czarny, stojące uszy, średni włos, który był przywiązany pod MOPR-em na ul. Wyzwolenia, pies mało-średni czarny, podpalany, klapnięte uszy, krótkowłosy, który został przyprowadzony przez osobę prywatną do Przychodni Weterynaryjnej na ul. Szczęść Boże, suczka duża, brązowa, białe dodatki, stojące uszy, która błąkała się w rejonie Dworca Autobusowego na ul. Goethego,

 

 

 

Przyjęliśmy również poniżej opisane zwierzęta, które zostały znalezione i przyprowadzone przez osoby prywatne do schroniska:

 

6 psów: pies, duży, brązowy z odcieniami czarnego biegał tuż obok schroniska i został przyprowadzony przez wolontariuszkę, pies szczeniak mały, czarny, klapnięte uszy biały krawat - znaleziony w dzielnicy, pies szczeniak, średni czarny, podpalany, stojące uszy, niebieskie oczy, który był przywiązany sznurkiem do drzewa na ul. Św. Wojciecha, suczka, szczeniak, biało-czarna, brązowe dodatki, klapnięte uszy, która została znaleziona w rejonie ul. Tarnopolskiej, suczka, szczeniak, mała czarna, biały krawat, klapnięte uszy znaleziona w rejonie Rodzinnych Ogródków Działkowych ,,Biała Róża’’ w dzielnicy Zaborze, piesek, szczeniak mały, czarny, biały krawat, białe dodatki na przednich łapkach, klapnięte uszy - znaleziony w rejonie Rodzinnych Ogródków Działkowych ,,Biała Róża’’ w dzielnicy Zaborze.

 

4 koty: 3 czarne kocury znalezione w kartonie przy ul. Roosevelta, kocur szarobury, pręgowany znaleziony w rejonie ul. Mielżyńskiego na terenie Poczty Polskiej,

 

 

 

Z nieudanej adopcji wróciły:

 

Puszek (9500) w dniu07.12.2015r. wrócił do Psitula gdyż boi się zostać samw domku i podobno wyje....... kto by nie wył..... :-(

 

Selen (9524) wdniu 08.12.2015r. biegał bez nadzoru na ul. Goethego w Zabrzu. Na szczęście mężczyzna, który go znalazł okazał się cudownym człowiekiem. Zaopiekował się Selenem i przywiózł do schroniska. Okazało się, że jego dotychczasowa właścicielka przetrzymywała psiaka na dworze w budzie ... wobec powyższego piesek przeznaczony jest ponownie do adopcji.

 

Murzyn (9550) właścicielka zupełnie sobie nie radziła, i to nawet z tak spokojnym psem jak Murzynek. Pani ewidentnie nie nadaje się na opiekuna jakiegokolwiek zwierzęcia.

 

 

Nowe domki znalazło 10 psów i 2 koty:

 

w Krakowie zamieszkał: Redi (9704)

 

w Zabrzu zamieszkali: Ares (7188), Mukki (9484), Tix (9695), Gala (9604), Tajniak (9654), Bogusia (9659), Anulka (k-2871), Fruzia (k-2885),

 

w Gliwicach zamieszkali: Prymus (9546), Twix (9716),

 

w Kleszczowie zamieszkał: Rukter (9683).

 

 

 

Poniżej wymienione zwierzęta wydano właścicielom:

 

,,Kola’’- suczka, mała, brązowa, siwa broda, kulejąca przednia prawa łapa, klapnięte prawe ucho z ul. Wolności,

 

,,Aston’’- pies średni, czarny, podpalany z białymi dodatkami biegający bez nadzoru na ul. Tarnopolskiej,

 

,,Enjoy’’ – pies rasy Wyżeł Weimarski z ul. Baczyńskiego,

 

 

 

Otrzymaliśmy dary od :

 

Katarzyny, Dominiki, Łukasza i Katarzyny, Patrycji, Renaty, Dagmary, Pawła, Szkoły Podstawowej nr 43 z Zabrza, Darii, Klaudii, Szkoły Podstawowej nr 30 w Zabrzu, Huberta, Przedszkola nr 40 w Zabrzu, Przedszkola nr 27 w Zabrzu, Przedszkola nr 45 w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 18 w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 19 w Zabrzu ( klasa III b), Zespołu Szkół nr 10 w Zabrzu, Aleksandry, Anny, Bożeny, Przedszkola ,,Witaminka ‘’ z Bytomia, Grażyny i Małgorzaty, Szkoły Podstawowej nr 6 z Siemianowic Śląskich, Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi z Gliwic, Przedszkola ,,Fantastyczna Przygoda’’ z Gliwic, Szkoły Podstawowej nr 24 z Zabrza.

 

 

 

Odwiedzili nas:

 

 

 

Uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkół numer 10 w Zabrzu, Gimnazjum nr 20 z Zabrza, Podopieczni wraz z opiekunem z Domu Pomocy Społecznej ,,Wędrowiec’’ z Bytomia.

 

 

 

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy :)

 

 

 

 

 

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska 7 psów:

.
.

Kolejno :suczka, mała, brązowa, siwa broda, kulejąca na przednią prawą łapę, klapnięte prawe ucho,  błąkała się w rejonie ul. Wolności, pies średni, czarny, podpalany z białymi dodatkami biegający bez nadzoru na ul. Tarnopolskiej, pies rasy Wyżeł Weimarski błąkający się w rejonie ul. Baczyńskiego, pies średni, czarny podpalany z DK 88 (na wysokości ul. Tarnogórskiej), pies średni, czarny, stojące uszy, średni włos,  przywiązany pod MOPR-em na ul. Wyzwolenia, pies mało-średni czarny, podpalany, klapnięte uszy, krótkowłosy, przyprowadzony przez osobę prywatną do Przychodni Weterynaryjnej na ul. Szczęść Boże, suczka duża, brązowa, białe dodatki, stojące uszy, błąkała się w rejonie Dworca Autobusowego na ul. Goethego,

Przyjęliśmy również poniżej opisane zwierzęta,  znalezione i przyprowadzone przez osoby prywatne do schroniska:

6 psów: pies, duży, brązowy z odcieniami czarnego biegał tuż obok schroniska i został przyprowadzony przez wolontariuszkę, pies szczeniak mały, czarny, klapnięte uszy biały krawat - znaleziony w dzielnicy, pies szczeniak, średni czarny, podpalany, stojące uszy, niebieskie oczy, przywiązany sznurkiem do drzewa na ul. Św. Wojciecha, suczka, szczeniak, biało-czarna, brązowe dodatki, klapnięte uszy,  znaleziona w rejonie ul. Tarnopolskiej, suczka, szczeniak, mała czarna, biały krawat, klapnięte uszy znaleziona w rejonie Rodzinnych Ogródków Działkowych ,,Biała Róża’’ w dzielnicy Zaborze, piesek, szczeniak mały, czarny, biały krawat, białe dodatki na przednich łapkach, klapnięte uszy - znaleziony w rejonie Rodzinnych Ogródków Działkowych ,,Biała Róża’’ w dzielnicy Zaborze.

4 koty: 3 czarne kocury znalezione w kartonie przy ul. Roosevelta, kocur szarobury, pręgowany znaleziony w rejonie ul. Mielżyńskiego na terenie Poczty Polskiej,

Z nieudanej adopcji wróciły:  Puszek (9500) w dniu07.12.2015r. wrócił do Psitula gdyż boi się zostać sam w domku i podobno wyje.......a kto by nie wył..... :-(, Selen (9524) w dniu 08.12.2015r. biegał bez nadzoru na ul. Goethego w Zabrzu. Na szczęście mężczyzna, który go znalazł to cudowny człowiek. Zaopiekował się Selenem i przywiózł do schroniska. Okazało się, że jego dotychczasowa właścicielka przetrzymywała psiaka na dworze w budzie ... wobec powyższego piesek przeznaczony jest ponownie do adopcji, Murzyn (9550) właścicielka zupełnie sobie nie radziła, i to nawet z tak spokojnym psem jak Murzynek. Pani ewidentnie nie nadaje się na opiekuna jakiegokolwiek zwierzęcia.

Nowe domki znalazło 10 psów i 2 koty:

w Krakowie zamieszkał: Redi (9704)

w Zabrzu zamieszkali: Ares (7188), Mukki (9484), Tix (9695), Gala (9604), Tajniak (9654), Bogusia (9659), Anulka (k-2871), Fruzia (k-2885),

w Gliwicach zamieszkali: Prymus (9546), Twix (9716),

w Kleszczowie zamieszkał: Rukter (9683).

Wydano właścicielom:

Kola- suczka, mała, brązowa, siwa broda, kulejąca przednia prawa łapa, klapnięte prawe ucho z ul. Wolności,

Aston-  pies średni, czarny, podpalany z białymi dodatkami biegający bez nadzoru na ul. Tarnopolskiej,

Enjoy’– pies rasy Wyżeł Weimarski z ul. Baczyńskiego,

Otrzymaliśmy dary od : Katarzyny, Dominiki, Łukasza i Katarzyny, Patrycji, Renaty, Dagmary, Pawła, Szkoły Podstawowej nr 43 z Zabrza, Darii, Klaudii, Szkoły Podstawowej nr 30 w Zabrzu, Huberta, Przedszkola nr 40 w Zabrzu, Przedszkola nr 27 w Zabrzu, Przedszkola nr 45 w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 18 w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 19 w Zabrzu ( klasa III b), Zespołu Szkół nr 10 w Zabrzu, Aleksandry, Anny, Bożeny, Przedszkola ,,Witaminka ‘’ z Bytomia, Grażyny i Małgorzaty, Szkoły Podstawowej nr 6 z Siemianowic Śląskich, Szkoły Podstawowej z oddziałami integracyjnymi z Gliwic, Przedszkola ,,Fantastyczna Przygoda’’ z Gliwic, Szkoły Podstawowej nr 24 z Zabrza.

Odwiedzili nas: uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkół numer 10 w Zabrzu, Gimnazjum nr 20 z Zabrza, Podopieczni wraz z opiekunem z Domu Pomocy Społecznej ,,Wędrowiec’’ z Bytomia.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy :)

 

 

 

 

 

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska 4 psy, są to:

.
.

Owczarek Niemiecki, krótkowłosy z ul. Chudowskiej, suczka- szczeniak, mała, czarna, podpalana gładkowłosa (w typie Sarenki) z ul. Sienkiewicza, pies średnio-duży, czarny (w typie Labradora) z ul. Wolności, pies średni, jasnobrązowy z ul. Szybowej 13.

 

Przyjęliśmy również poniżej opisane zwierzęta, które zostały przyprowadzone przez osoby prywatne do schroniska:

-3 psy : pies, szczeniak brązowy z ciemnym nalotem, białymi dodatkami i klapniętymi uszami z ul. Trocera, suczka, szczeniak, mała, brązowa, podpalana, biały krawat, dłuższy włos z ul. Młyńskiej, suczka, szczeniak, mała, czarna z białym krawatem z ul. Młyńskiej.

-1 kot: kocur, szarobury, pręgowany z białymi dodatkami z ul. Mickiewicza.

 Przyjęliśmy 1 psa, który został przywiązany do drzewa przy schronisku: pies mało-średni, czarny, brązowe dodatki, krótkowłosy.

Przyjęliśmy również 1 kota z Lecznicy Weterynaryjnej ul. Kochanowskiego: kotka czarna z białymi dodatkami.

 

Z nieudanej adopcji wróciły 2 psy:

- Tix (9695) właścicielka podjęła pracę i nie ma czasu zajmować się branym na własne życzenie szczeniakiem :-(

- Prymus (9546) - w dniu 29.11.2015r. biegał bez nadzoru w Gliwicach utykając na tylną łapkę. Na szczęście kobieta, która się nim zaopiekowała jest cudownym człowiekiem i chce Prymuska zaadoptować. Jego dotychczasowa właścicielka jak się okazało jest osobą nieodpowiedzialną - stwierdziła, że pies jej uciekł ... lecz nie zgłosiła nigdzie tego faktu ... a ponadto jest schorowana i nie może się już nim zajmować :-(

 

Nowe domki znalazły 4 psy:

 

- w Zabrzu zamieszkały: Grubcio (9706), Harcerz (9401),

- w Rudzie Śląskiej zamieszkały: Wernia (9677),

- w Katowicach zamieszkała: Maja (9698)

 

Poniżej wymienione zwierze wydano właścicielowi:

- ,,Enzo’’ - Owczarek Niemiecki, krótkowłosy z ul. Chudowskiej,

 

Otrzymaliśmy dary od :

Darii, Aleksandry, Sabiny i Sebastiana, Grażyny, Przemysława, F.H.U. Ronlux Zabrze, Moniki i Dariusza, Marii i Bernarda, Urszuli, Przedszkola ,,Skrzat’’ z Zabrza, Jana, T.K.Ż,,Kornelius’’, Wydziału Budownictwa Urzędu Miasta Zabrze, Eweliny, Bogusława, Marioli, Anny, Marka, Przedszkola nr 23 z Bytomia, CH Platan, Wandy, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Katowicach, Gumisiowego Przedszkola z Siemianowic Śląskich.

 

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy :)

 

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska 5 psów:

.
.

są to: - pies średni, czarny z rejonu skrzyżowania ulicy Banachiewicza z ulicą Gagarina, - Owczarek Niemiecki z ulicy Piotra Skargi, - pies, szczeniak, czarny, szorstkowłosy z ulicy Hagera, - pies średni, mix foksteriera, tricolor, kręcony włos z ul. Jagodowej, - Owczarek Niemiecki z placu Teatralnego.

Przyjęliśmy również 1 psa i 1 kota, które zostały znalezione i przyprowadzone przez osoby prywatne do schroniska, są to: - suczka, mała, czarna, podpalana z ulicy Kościuszki, - kocię szarobure, pręgowane z ulicy Bytomskiej.

Nowe domki znalazło 7 kotów i 4 psy:

- w Imielinie : Florek (k-2833),

- w Zabrzu : Eli (k-2815), Agnes (k-2824), Bastet (k-2889), Azyl (k-2852), Roberto (k-2892), Mokka (9707),

- w Piekarach Śląskich: Czarnula (k-2754),

- w Katowicach : Akasha (8411),

- w Siemianowicach Śląskich : Fanga (9674),

- w Bytomiu : Blanca (9414).

Poniżej wymienione zwierzęta wydano właścicielom: - Fafik z rejonu skrzyżowania ulicy Banachiewicza z ulicą Gagarina, - Nero z ulicy Piotra Skargi, - Bobek z ulicy Jagodowej, - Kiler z placu Teatralnego.

Otrzymaliśmy dary od : - Szkoły Podstawowej nr 23 w Zabrzu, Jerzego, Angeliki, Izabelii, Damiana i Niny, Gimnazjum nr 24 w Zabrzu, Katarzyny, Teresy, Eweliny, Janusza, Beaty, Lidii, Zespołu Szkół Specjalnych nr 33 w Zabrzu, Przedszkola nr 16 w Zabrzu, Aquael Z00 – CH Arena Gliwice, Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 31 w Zabrzu, Aleksandry i Patrycji, Macieja, Klubu Spiż z Katowic, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, Doroty, Przedszkola nr 23 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 16 w Zabrzu, Małgorzaty, Anny, Zespołu Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu, F.H.U. Pani Izabelii z Zabrza, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Katowicach, Szkoły Podstawowej nr 30 w Zabrzu, Wioletty, Praktikera w Zabrzu, Marty.

Odwiedzili nas: uczniowie wraz z opiekunami z: Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 w Zabrzu, Świetlicy Socjoterapeutycznej z Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 31 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 16 w Zabrzu, Zespołu Szkół Specjalnych nr 41 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy :)

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska 5 psów i 2 koty: są to

.
.

- pies Amastaff Red Nose, który był przywiązany do tzw. trzepaka przy skrzyżowaniu ul. Klonowej z ul. Gen. de Gaulle'a,

- pies średni czarny, siwy pysk, dłuższy włos, klapnięte uszy z ul. Opolskiej,

- szczeniak, samiec, mały, czarny, dłuższy włos z ul. Leśnej,

- szczeniak, samica, mała, brązowa z białymi dodatkami, szorstkowłosa, krótszy ogon z ul. Leśnej,

- Berneński Pies Pasterski z ul. Srebrnej,

- kotka biało-czarna z ul. Wolności,

- kotka czarna z ul. Wolności.

 Przyprowadzony przez osoby prywatne do schroniska:

- pies mały, biszkoptowy (w typie Sznaucera) znaleziony na ul. Sitki,

 

Z nieudanej adopcji wróciły 2 psy:

- Laila (6778) po 4 latach trafiła do Psitula gdyż właścicielka nie była w stanie zapewnić jej należytej opieki oraz właściwych warunków bytowania,

- Froyd (7921) po 3 latach z uwagi na skomplikowaną sytuację rodzinną dotychczasowej właścicielki.

 

Nowe domki znalazło 11 psów i 7 kotów:

- w Zabrzu zamieszkały: Maryla (9557), Aglia (9661), Kora (9029), Spiduś (6635) - po 6 latach w Psitulu zamieszkał u pracownika zabrzańskiego schroniska - Magdy, Rymcia (k-2826), a Fredzio (k-2839) i Fraszka (k-2836) zamieszkali razem u nowych właścicieli.

- w Rudzie Śląskiej zamieszkały: Olenka (9696) Borek (9691),

- w Bytomiu zamieszkały: Sonia (9266) będzie miała do dyspozycji dom z ogrodem, Pako (9665), Froyd (7921), którego dotychczasowa właścicielka z uwagi na skomplikowaną sytuację rodzinną zmuszona była oddać. Ale udało się, bo jego właścicielka za pomocą Psitula znalazła Froydowi nowy dom,

- w Gliwicach zamieszkały razem: Demi (8338) i Dżoe (8337),

- w Katowicach zamieszkały: Ziomek (k-2640), Milunia (k-2814), Arczi (k-2851),

- w Piekarach Śląskich zamieszkała: Fredzia (k-2837).

 

Za Tęczowy Most odeszła:

- Kora (6887) która rano jak co dzień wszystkich przywitała i nic nie wskazywało na to, że coś się z nią dzieje. Położyła się na legowisku, przecież uwielbiała się wylegiwać i zasnęła...niestety już na zawsze.

Będziemy tęsknić :-(

 

Wydano właścicielowi Czarliego  przywiezionego z ul. Srebrnej.

 

Otrzymaliśmy dary od :

Marcina, Społecznej Szkoły Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego, Lidii, Jolanty i Mai, Tomasza, klientów Sklepu Zoologicznego z ul. Franciszkańskiej, Szkoły Podstawowej nr 21 w Zabrzu, Izabeli, Gimnazjum nr 2 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, Arkadiusza i Agnieszki, Przedszkola nr 3 z Bytomia, Szkoły Podstawowej nr 23 , Gimnazjum nr 20 , Michała, Zespołu Szkół nr 9, Miejskiej Bursy Szkolnej, Przedszkola nr 18 z Zabrza.

 

Odwiedzili nas:

Uczniowie wraz z opiekunami z: Gimnazjum nr 10, Gimnazjum nr 2 - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5  oraz Gimnazjum nr 20 z Zabrza :-)

 

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

W związku z podjętymi interwencjami przyjęliśmy do schroniska : - 5 psów:

.
.

pies mały, biało-brązowy z ul. Tarnopolskiej (9697), pies mały, brązowy z czarnym nalotem i białymi dodatkami z ul. Witosa (9699), pies średni, podpalany, klapnięte uszy, lekko szorstki włos z ul. Tomeczka (9700), pies mały, biało-brązowy, stojące uszy, średni włos z ul. Tomeczka (9701), suczka mała, czarna, podpalana, stojące uszy, krótkowłosa z ul. Rogera (9702), suczka średnia, brązowa, krótki włos, stojące uszy z ul. Tarnopolskiej (9703), 4 koty: kocię czarno-białe z ul. Londzina (2886), kocię szarobure - pręgowane z białymi dodatkami z ul. Reymonta (2897), kocię szarobure-pręgowane ul. Reymonta (2888), kocię czarno-rude z ul. Tyskiej (2889)

Przyjęliśmy również poniżej opisane zwierzę, które zostało znalezione przez osobę prywatną i przyprowadzone do schroniska : - 1 psa: suczka mała, czarna z długimi uszami i średniej długości sierścią, która koczowała na klatce schodowej przy ul. Hutniczej (9698)

Z nieudanej adopcji wróciły:

- Pimpuś (8220) - trafił ponownie do schroniska po 3 latach, gdyż właścicielka wyjechała za granicę,

- Blezz (7428) - (obecnie Oskar) trafił po 4 latach do schroniska gdyż właściciel wyjechał za granicę, a osoba pod którą opieką był nie była w stanie się nim już opiekować,

- Cysiu (9410) - niestety ma niewydolność serduszka a Panią nie stać na leczenie,

- Stelka (9670) - krótko po adopcji biegała po Knurowie a próby kontaktu z właścicielem były bezskuteczne,

- Pako (9665) - ponownie trafił do schroniska z interwencji podjętej na ul. Sienkiewicza gdzie biegał bez nadzoru. Jego właścicielka zobowiązała się go odebrać, lecz tego nie uczyniła. Ponowne próby kontaktu z w/w okazały się bezskuteczne.

Nowe domki znalazło 10 psów i 8 kotów:

- do mieszkań w Zabrzu trafiły: Tix (9695), Fox (9688), Murzyn (9550), Boniek (9683), Witosek (k-2881), Centra (k-2868), Lorena (k-2818), Lesio (k-2819),

- w Gliwicach zamieszkały: Buba (9616), Maciejka (k-2880),

- w Chorzowie zamieszkała Jula (8970),

- w Żorach zamieszkał Hiro (8719),

- w Lublinie zamieszkał Kobo (9013),

- w Jastrzębiu Zdroju zamieszkała: Tarcia (k-2865),

- w Bytomiu zamieszkały: Katja (k-2882) oraz Roszpunka (k-2817),

- w Rudzie Śląskiej zamieszka Emil (2533) po 13 latach w Psitulu!!

- w Sosnowcu natomiast (po nieudanej adopcji w Knurowie) znalazła dom Stelka (9670).

Za Tęczowy Most odeszły: Figiel (k-2838), Dżeki (4312) Będziemy tęsknić :(

Otrzymaliśmy dary od : Gimnazjum nr 2 - Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu, Miejskiego Przedszkola nr 13 z Katowic, Szkoły Podstawowej nr 31 z Zabrza, Pani Kwiecień, Arkadiusza, Krystyny, Julii, Krzysztofa, Katarzyny, Państwa Sikorek, Joanny, Jessicy, Darii, Anny, Łukasza, Joanny, Michała, Sonii.

Oprócz tego odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z następujących placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 1 w Zabrzu, Gimnazjum nr 2 - Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 31 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

Przyjęliśmy do schroniska 4 psy  i 7 kotów.

.
.

Trafiły do nas 4 psy: pies mały czarny podpalany jamnikowany z ul. Ziemskiej, pies mały czaarny podpalany z klapniętymi uszami i falistym włosem z ul. Karola Miarki, pies szczenię biszkoptowe z ul. Rymarkiewicza, suczka mała czarna podpalana z ul. Szpitalnej/Jagiellońskiej.

Przyjęto 7 kotów: kocur szarobury pręgowany z ul. Anieli Krzywoń, kotka czarna z ul. Srebrnej, kocię białe z szaroburymi dodatkami z ul. Witosa, kotka czarno-biała z ul. Kochanowskiego, kocię czarno-rude z ul. Jagiellońskiej, kotka bura z ul. Kochanowskiego oraz kotka tricolorka z ul. Królewskiej.

Z nieudanej adopcji wróciły: Mukki (9483) oraz Miner (9268)

Nowe domki znalazło 7 psów i 7 kotów: Feliks (9660) trafił do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Garstka (9631), Żenka (9685), Ulek (k-2848), bezimienny kociak (k-2823), Kostek (k-2770) do mieszkania w Zabrzu, Dini (9601) do mieszkania w Świętochłowicach, Stelka (9670) do mieszkania w Knurowie,  Fri (9610) do mieszkania w Zawierciu, Linger (9405) do mieszkania w Łodzi,  bezimienny kociak (k-2822) do mieszkania w Gliwicach, Serdunia (k-2867), Jagiełka (k-2883), Ananas (k-2709) do mieszkania w Bytomiu.

Za Tęczowy Most odeszły: Kodak (k-2859, Zakładka (k-2860), Focia (k-2861), Klisza (k-2862), Armiani (k-2850). 

Otrzymaliśmy dary od : Alicji, Małgorzaty, Tomasza, Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu, Weroniki, Jolanty, Klaudii, Barbary, Julii, Bartosza, Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Przedszkolnymi w Gliwicach, Szkoły Podstawowej nr 5 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu, Przedszkola nr 38 w Zabrzu, Kliniki Weterynaryjnej w Zabrzu.

Oprócz tego odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

Przyjęliśmy do schroniska 15 psów i 3 koty.

.
.

Z interwencji przywieziono 13 psów: suczka sól-pieprz, dłuższy włos z ul. Gnieźnieńskiej, dwa psy duże z ul. Cegielnianej (wydane właścicielowi), pies średni czarny podpalany klapnięte uszy z ul. Wolności (wydany właścicielowi), pies pekińczyk czarno-brązowy z ul. Lipowej, suczka owczarek niemiecki dłuższy włos czarna podpalana (wydana właścicielowi), pies szczenię jasnobrązowe biały krawat i końcówki łap krótkowłosy z ul. Czołgistów, pies średni jasnobrązowy z ul. Kochanowskiego, pies mały czarny podpalany z ul. Ślęczka, pies średni czarny podpalany biały krawat z ul. Zwrotniczej, suczka mała brązowa krótkowłosa klapnięte uszy z ul. De Gaulle'a-Roosevelta, pies mały czarny podpalany klapnięte uszy krótkowłosy z ul. Bytomskiej, pies duży owczarkowaty czarny podpalany klapnięte uszy z ul. Strzelców Bytomskich.

Przez osoby prywatne zostały przyprowadzone 2 psy: suczka sznaucer sól--pieprz z ul. Ligonia (wydana właścicielowi), suczka szczenię jasnobrązowa ciemna kufa znaleziona na polach przy gumowni na Zaborzu.

Przyjęto 3 koty: dwie kotki szarobure pręgowane z ul. Grottgera, kocię szarobure pręgowane z ul. Cmentarnej.

Z nieudanej adopcji wrócił: Calineczka (9280), Greg (8944), Linger (9405).

Nowe domki znalazło 6 psów i 11 kotów:  Oskar (9625) do domku z ogrodem w Rudach, Tolfin (9650),Chudy (9655),  Nelson (k-2873 do mieszkania w Katowicach,  Calineczka (9280) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Gucio (9669) ,Jasiek (9686),  Sercia (k-2870) , Centra (k-2869), Maczo (k-2814), Serduszko (k-2866), Lili (k-2878) do mieszkania w Zabrzu, Wieczorynka (k-2809) do domku z ogrodem w Wieszowej, Puchatek (k-2781) do domku z ogrodem w Bystrej,  Gacek (k-2844) do mieszkania w Mysłowicach,   Kulcia (k-2827), Kwadracik (k-2724) mieszkanie w Bytomiu.

Za Tęczowy Most odszedł bezimienna sunia (9678), bezimienny kociak (k-2876), Tajga (5339), Justysia (k-2804), Antonio (k-2813), Arlekin (k-2849). Będziemy tęsknić :(

Otrzymaliśmy dary od : Grażyny, ZSO w Zabrzu, Dariusza, Olgi, Grzegorza i Anety, Szkoły Podstawowej nr 28 w Zabrzu, Katarzyny, Roksany, Eweliny Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia 11 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 7 w Zabrzu, Elżbiety, Anny, osób anonimowych Hanny, Zuzanny, Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji, Przedszkola nr 40 w Zabrzu, Ewy,Weroniki i Klaudii, uczestników Warsztatów Terapii zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej w Zabrzu, Gimnazjum nr 10 w Zabrzu, Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego, Zespołu Ogólnokształcących Szkół Społecznych STO Bytom, Izabeli, Zespołu Szkolno-Przedszkolego nr 9 w Zabrzu.

Oprócz tego odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z Gimnazjum nr 20 w Zabrzu oraz Gimnazjum nr 5 (Zespół Szkół nr 4) w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

 

 

 

Przyjęliśmy do schroniska 5 psów i 15 kotów

.
.

Z interwencji przywieziono 4 psy: pies szczenię czarne biały krawat z ul. Kossaka, suczka mała czarna biały krawat gładkowłosa z DK88, pies średni czarny podpalany klapnięte uszy krótkowłosy z ul. Bytomskiej, suczka średnia czarna podpalana klapnięte uszy z ul. św. Wawrzyńca/Parkowa.

Przez osoby prywatne została przyprowadzona mała suczka jasnobrązowa krótkowłosa z ul. Gawrona.

Przyjęto 15 kotów: 4 kociaki z ul. Wolności, kotka stalowa z ul. Grottgera, kotka czarno-grafitowa z ul. Jabłońskiego/Pogodna, kotka czarna z ul. Mieczysława, 5 kociaków ze Śląskiego Centrum Chorób Serca, kotka tricolorka z ul. Góra Św. Anny, kocię szarobure pręgowane z ul. Broniewskiego, 2 kociaki z ul. Jaśminowej.

Z nieudanej adopcji wrócił: Rozik (8669) Nowe domki znalazło 7 psów i 6 kotów: Bamo (9615) trafił do mieszkania w Zabrzu, Kangurek (9647) do mieszkania we Wrocławiu, Ogrodniś (9673) do mieszkania w Zabrzu, Kiler (9653) do mieszkania w Zabrzu, Dąbek (9651) do mieszkania w Zabrzu, Pirania (9652) do mieszkania w Zabrzu, Kora (9666) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Melcia (k-2832) do mieszkania w Bytomiu, Zelka (k-2798) do mieszkania w Katowicach, Nafta (k-2808) do mieszkania w Bytomiu, Aska (k-2829) do mieszkania w Zabrzu, Fiks (k-2853) do mieszkania w Zabrzu, Brusio (k-2854) do mieszkania w Zabrzu.

Za Tęczowy Most odszedł Mauzer (9074). Będziemy tęsknić :(

Otrzymaliśmy dary od : Piotra, Barbary, Agnieszki, Justyny, Igora, Oliwii, Romana, Beaty, Joanny, Zygmunta, Anny, Zbigniewa, Moniki, Roksany, Moniki, Anety, Szkoły Podstawowej nr 24 w Zabrzu, Przedszkola nr 9 w Zabrzu, Akademii Malucha w Gliwicach, osoby anonimowej, Przedszkola nr 31 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Przedszkolnymi w Gliwicach. Oprócz tego odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu, Zespołu Szkół nr 10 w Zabrzu oraz Gimnazjum nr 5 (Zespół Szkół nr 4) w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

 

 

 

 

Przyjęliśmy do schroniska 7 psów i 6 kotów

 

.
.

Z interwencji przywieziono 4 psy: pies duży brązowo-biały z ul. Ligenzy (odebrany na drugi dzień przez właściciela), pies mały czekoladowy jasnopodpalany stojące uszy z ul. Webera, pies mały czarny ala spaniel z ul. 3-go Maja, suczka szczenię czarna podpalana z ul. Stalmacha.

Przez osoby prywatne zostały przyprowadzone 3 psy: suczka mała brązowo-czarna z ul Śmiałego, suczka duża brązowa klapnięte uszy z ul. Plebiscytowej, suka duża ala hart popielata dłuższy włos z ul. Wolności.

Przyjęto 6 kotów: kocię czarne z ul. Pokoju, kocię czarno-grafitowe z ul. Opawskiej, kotka czarno-biała, kocur biało szary-grafitowy oraz kocur czarny z ul. Hermisza, kocię szarobure pręgowane z ul. Kossaka.

Z nieudanych adopcji wróciły: Bambo (9615) oraz Figi (k-2626) Do właściciela wróciły: Lejdi (9664) z ul. Reymonta, Polo (9665) z ul Szenwalda, Balbina (9649) z ul. Wolności, Max (9089).

Nowe domki znalazły 3 koty i 2 psy: Gepard (k-2843) trafił do mieszkania w Zabrzu, Miruś (k-2722) do mieszkania w Zabrzu, Antusia (k-2731) do mieszkania w Zabrzu, Lotek (8921) do mieszkania w Tychach, Nula (9408) do mieszkania w Zabrzu.

Otrzymaliśmy dary od :osób anonimowych, Urszuli, Barbary, Hanny i Piotra, Wioli i Huberta, Przedszkola nr 27 w Zabrzu, Moniki, Petsmile, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 27 w Gliwicach, Anny , Przedszkola nr 6 w Zabrzu, Marty i Nikoli, Katarzyny, Klientów Sklepu Netto, Agnieszki, Weroniki, Oliwii, Jakuba, Urszuli, Beaty, Oprócz tego odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z Gimnazjum nr 20 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

 

 

Przyjęliśmy do schroniska 13 psów i 13 kotów.

.
.

Z interwencji przywieziono 4 psy: pies mały beżowo-biały szorstkowłosy z ul. Na Piaskach, pies mały tricolor szorstkowłosy klapnięte uszy z ul. Janika (odebrany przez właściciela), pies mało-średni czarny podpalany klapnięte uszy z ul. Długiej (odebrany przez właściciela), pies szczenię czarny biały krawat ala labrador z ul. Szenwalda.

Przez osoby prywatne zostało przyprowadzonych 8 psów: suka mała biała brązowe łątki krótkowłosa z ul. Struzika, pies średni czarny podpalany z ul. Wolności, pies mały czarny podpalany krótkowłosy z ul. Kopalnianej, suka mała czarna podpalana siwy pysk z ul. Bogusławskiego, pies mało-średni brązowy pręgowany krótkowłosy klapnięte uszy z Biskupic, pies szczenię czarne podpalane z ul. 3-go Maja, suka szczenię czarna podpalana z ul. Brzóski (odebrana przez właściciela), suka mała biała kudłata z ul. Reymonta.

Przez płota została przerzucona suczka mało-średnia tricolor, krótkowłosa.

Przyjęto 13 kotów: 4 kociaki z ul. Ziemskiej, 2 kociaki z ul. Rymera, 3 kociaki (osoba nie chciała podać gdzie zostały znalezione), kociak biały czarne dodatki z ul. Matejki, kotka szarobura pręgowana z ul. Ziemskiej, kociak czarny białe dodatki z ul. Gnieźnieńskiej, kocie białe szarobure dodatki z ul. Piłsudskiego.

Z nieudanych adopcji wrócił: Kili (8301)

Do właściciela wróciła kotka z ul. Franciszkańskiej (k-2825).

Nowe domki znalazło 10 kotów i 4 psów:Arka (k-2676) trafiła do mieszkania w Zabrzu, Dakota (k-2727) do mieszkania w Zabrzu, bezimienna kociak (k-2842) do mieszkania w Gliwicach, Szo (k-2690) do domu z ogrodem w Zabrzu, bezimienny kociak (k-2840) do mieszkania w Nakle Śląskim, bezimienny kociak (k-2841) do mieszkania w Bytomiu, Raissa (k-2782) do mieszkania w Zabrzu, Gaspar (k-2847) do domu z ogrodem w Zabrzu, Kristof (k-2776) do domu z ogrodem w Zabrzu, Rein (k-2783) do domu z ogrodem w Zabrzu, Salut (9646) do mieszkania w Zabrzu, Grejzer (9292) do mieszkania w Katowicach, Saluś (9662) do mieszkania w Gliwicach.

Otrzymaliśmy dary od :Publicznego Gimnazjum w Siemoni, Justyny, Ani, Beaty, Marietty, Fundacji Szara Przystań, Sandry, P. Michalik, Parafii św. Macieja Apostoła, rodziny adopcyjnej kotki Ewry, Jadwigii, Justyny i Marzeny, Kamila, Piotra, osób anonimowych, klientów Centrum Handlowego M1. Oprócz tego odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkół nr 4 (Gimnazjum nr 5) w Zabrzu oraz Gimnazjum nr 11 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

 

 

 

Przyjęliśmy do schroniska 3 psy i 16 kotów.

.
.

Z interwencji przywieziono 3 psy: suczka mała czarna szorstkowłosa z ul. Legnickiej, suczka średnia biała ala pudel z ul. Wolności, pies mały czarny podpalany ala spaniel z ul. Stalmacha.

Przyjęto 16 kotów: kotka stalowa pręgowana i kocur szarobury pręgowany z ul. Grottgera, 3 kociaki szarobure pręgowane z ul. Krakowskiej, kotka biało-czarna z ul. Franciszkańskiej, 2 kociaki szarobure pręgowane z ul. Rymera, kocię czarno-białe z ul. Cmentarnej, kotka szarobura pręgowana białe dodatki z ul. Heweliusza, kotka czarno-biała z ul. Hermisza, kotka szarobura pręgowana z ul. Wyzwolenia, 3 kociaki z ul. Bytomskiej (2 czarne i 1 biały).

Z nieudanych adopcji wrócił: Czest (7309), Blanca (9414) i Pampi (8562).

Nowe domki znalazło 8 kotów i 9 psów: Franciszka (k-2785) trafiła do mieszkania w Bytomiu, Mosia (k-2672) do domku w Katowicach, Muminek (k-2744) do mieszkania w Zabrzu, bezimienne kocię (k-2801) do mieszkania w Zabrzu, Diego (k-2772) do domku w Zabrzu, Dira (k-2806) do mieszkania w Bytomiu, Dj (k-2761) do mieszkania w Gliwicach, Centuś (k-2828) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Tatianka (9167) do mieszkania w Zabrzu, Elter (7382) do mieszkania w Zabrzu, Dery (9573) do mieszkania w Zabrzu, Nilta (5239) dom z ogrodem w Rudzie Śląskiej, Kiwi (4270) do mieszkania w Zabrzu, Ada (9170) do mieszkania w Bytomiu, Pudzian (9635) do mieszkania w Gliwicach, Selen (9524) do mieszkania w Zabrzu, Hetti (9637) do domku we Frankfurcie.

Otrzymaliśmy dary od Publicznego Gimnazjum w Rogoźniku, Zespołu Szkół nr 4 (Gimnazjum nr 5) w Zabrzu, Agnieszki, Marcina, Krzysztofa i Grzegorza.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

 

 

Przyjęliśmy do schroniska 7 psów i 14 kotów.

.
.

Z interwencji przywieziono 5 psów: pies mały czarny, białe dodatki oraz pies mały czarny biały deresz krótki ogon z ul. Wolności (na drugi dzień odebrany przez właściciela), nasz psiak Portos z pl. Teatralnego (na drugi dzień odebrany przez właściciela), suka amstaff biało brązowe dodatki z ul. Zwrotniczej (na drugi dzień odebrana przez właściciela), pies mały czarny podpalany z ul. Pośpiecha.

Osoby prywatna przyprowadziła pieska szczenię czarny podpalany, biały krawat znaleziony w Centrum Zabrza przy Bytomce.

Przerzucony przez płot został pies szczenię czekoladowy, krótkowłosy.

Przyjęto 14 kotów: kotka czarna biały krawat z ul. Wallek-Walewskiego, Kocur szarobury pręgowany biały krawat wykastrowany z ul. Żółkiewskiego, kocię szarobure pręgowane białe dodatki z ul. Cieszyńskiej, kocię czarne białe dodatki z ul. Bytomskiej, kotka czarno-biała z ul. Kotarbińskiego, kocię szarobure pręgowane z ul. grunwaldzkiej, 4 kociaki biało-czarne z ul. Zapolskiej, kotka szarobura pręgowana z dwoma kociakami z ul. Łanowej, kocię biało-czarne z ul. Szenwalda.

Z nieudanych adopcji wrócił: Pinki (9538) i Jaśmin (8482).

 Nowe domki znalazło 7 kotów i 11 psów: Ombre (k-2792) trafił do mieszkania w Chorzowie, kocię (k-2791) mieszkanie Zabrze, Sybila (k-2797) mieszkania w Katowicach, Kersi (k-2347) do mieszkania w Gliwicach, Hyzio (k-2787) do mieszkania w Zabrzu, Ombra (k-2790) do mieszkania w Zabrzu, Toffi (k-2743) mieszkanie w Zabrzu, szczenię (9639) do domu z ogrodem w Zabrzu, szczenię (9633) do mieszkania w Zabrzu, Somek (9599) do mieszkania w Zabrzu, szczenię (9642) do mieszkania w Zabrzu, Szczurek (9629) do mieszkania w Gliwicach, Djeko (9544) do mieszkania w Bytomiu, Kendi (9581) do mieszkania w Bytomiu, Nora (7471) mieszkanie w Zabrzu, Bajtel (9607) mieszkanie w Zabrzu, Bibi (9620) mieszkanie w Rudzie Śląskiej, Pinki (9538) do domku z ogrodem w Szałszy.

Za Tęczowy Most odszedł Hagan (9618), Wimbo (6952) oraz 3 bezimienne kocięta (k-2786, k-2794, k-2795).

Otrzymaliśmy dary od Radosława i Iwony, Jolanty, Barbary, Anety i Lidii, Marii, Aleksandry, Adriana, Karoliny i Grzegorza (nowożeńcy), Pet Smile, uczestników Imprezy Leśne Run, Rodziny adoptującej naszego kota Kugusia oraz osób anonimowych. Oprócz tego odwiedzili nas również uczniowie razem z opiekunami ze Szkoły Podstawowej nr 18 oraz 40 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

Przyjęliśmy do schroniska 11 psów i 2 koty.

.
.

Z interwencji przywieziono 5 psów:suczka mała kremowa z ciemnym nalotem dłuższy włos z ul. Wolności, pies duży czarny podpalany z M1 przy ul. Szkubacza (na drugi dzień odebrany przez właściciela), suczka mała czarna podpalana ala ratlerek z ul. Buchenwaldczyków, dwie suczki amstaffki z ul. Gdańskiej (jedna czarna z białym krawatem, druga biało-brązowa).

 

Przez osoby prywatne zostało przyprowadzonych 6 psów: pies szczenię czarne podpalane z ul. Chrobrego, pies szczenię czarne podpalane oraz suczka szczenię czekoladowa jasnopodpalana z Lasu na Maciejowie, pies mały czarny podpalany kudłaty z ul. Jabłońskiego, pies szczenię czarne podpalane szorstkowłose biały krawat, suczka szczenię czarna podpalana z ul. Zielińskiego.

 

Przyjete zostały 2 koty: kotka szarobura pręgowana białe dodatki z ul. Wolności oraz 4 miesięczne kocię biało bure z ul. Szczęść Boże.

 

Nowe domki znalazło 10 kotów i 7 psów: Starkusia (k-2766) trafiła do domu z ogrodem w Świętoszowicach, Toto (k-2768) do domu z ogrodem w Rudzie Śląskiej, Miętówka (k-2780) do domku z ogrodem w Gliwicach, Wiktor (k-2799) do domku z ogrodem w Kamieńskim Młynie, Kochuś (k-2775), Zyzio (k-2788), Ryjek (k-2745), szczeniak (9634), Prymus (9546), Prej (9612), Nowuś (k-2796) do mieszkania w Zabrzu, Predzia (k-2741) do mieszkania w Gliwicach, , Majdanek (k-2784) do domku z ogrodem w Zabrzu, bezimienny szczeniak (9632) i 9638  do mieszkania w Bytomiu, Flafi (7533) do domku z ogrodem z Cieszynie, Sabir (9586) do Fundacji SOS Bokserom.

 

Do swoich właścicieli wróciły :Dymitria (9433), Maks (6149) oraz Dżeki (9619).

 

Z nieudanych adopcji wróciły: Pysia (6722), Selen (9524), Faraon (5294).

 

Za Tęczowy Most odszedł Rostek (9206), Demon (3767) oraz 4 malutkie kociaki .

 

Otrzymaliśmy dary od Ani, Ewy, Simony, Firmy DHL, klientów sklepu zoologicznego przy ul. Franciszkańskiej w Zabrzu, Staska i Ani, Katarzyny oraz osób anonimowych a oprócz tego odwiedzili nas podopieczni DPS Wędrowiec razem ze swoimi opiekunami. Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym bardzo dziękujemy:)

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 7 psów i 8 kotów.

.
.

Z interwencji przywieziono: pies średni szorstkowłosy beżowy z ul. Nowy Dwór, suka średnia brązowa z ul. Franciszkańskiej (odebrana przez właściciela), suka średnia jasnobrązowa dłuższy włos z ul. Pestalozziego (wydana właścicielowi), pies duży ala golden złoty, pies mały biało-beżowy szorstkowłosy ul. Witosa, pies mało-średni biały brązowe łaty na oczach z ul. Jodłowej.

Osoba prywatna przyprowadziła mało-średniego pieska brązowego z czarną kamizelką, biały krawat z ul. Wallek-Walewskiego.

Do schroniska trafiło 8 kotów: około 7 tygodniowy rudy kocurek i szarobura koteczka z Rokitnicy, kotka czarna białe dodatki z ul. Szczęść Boże, 6 letni kocur biało-rudy z ul. Nyskiej oddany przez właściciela, około 5 tygodniowe kocię czarne z ul Orzechowej, kotka czarno-biała z ul. Wolności oddana przez właściciela, kotka biała z szaroburobrązowymi dodatkami z ul. de Gaulle'a, kocię 5 tygodniowe szarobure pręgowane z ul. Sądowej.

Nowe domki znalazło 9 psów i 9 kotów: Galliano (9453) trafił do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Bazi (9602) do mieszkania w Tarnowskich Górach, Dejzi (9592) do mieszkania w Zabrzu, Sytuacja (9535) do mieszkania w Tychach, Nugat (9490) do mieszkania w Zabrzu, Picolo (9559) do mieszkania w Zabrzu, Tony (9597) do mieszkania w Zabrzu, Grema (9590) do mieszkania w Katowicach, Kora (9576) do domku z ogrodem w Gliwicach, Lopez (k-2749) do mieszkania w Zabrzu, Dorcia (k-2756) do mieszkania w Gliwicach, Sisi (k-2740) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Makówka (k-2686) do domku z ogrodem z Wieszowej, Kminek (k-2789) do mieszkania w Zabrzu, bezimienne kocię (k-2773) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, bezimienne kociaki (k-2769) i (k-2772) do mieszkania w Zabrzu, Sali (k-2758) do mieszkania w Zabrzu.

Otrzymaliśmy dary od Arkadiusza, Huberta, Karoliny, Natalii, Anny, Gosi, Aleksandry, Dariusza, osoby anonimowej, właścicielki suczki Boni, uczestników Tyskiego Dogtrekkingu, Festynu ZMB Guido oraz pary młodej Salome i Macieja.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy:)

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 12 psów i 12 kotów.

.
.

Z interwencji przywieziono: suczka mała biała ciemne łaty krótkowłosa z ul. Lompy, pies szczenię tricolor szorstkowłosy z ul. Stalmacha, pies średni beżowy dłuższy włos z ul. Drzymały, pies mały biszkoptowy szorstkowłosy z ul. Kościuszki, pies mały czarny biały krawat siwy pysk z ul. Pokoju (odebrany przez właściciela).

Przyprowadzone przez osoby prywatne: pies mały, czarny podpalany, dłuższy włos, siwy pysk z ul. Staszica, pies mały czarny, biały krawat, falisty włos z pl. Dworcowego, suka średnia czarna podpalana z Pl. Warszawskiego, suczka mało-średnia brązowa czarny nalot z ul. Na Piaskach, suczka małą czarna biały krawat z ul. Kochanowskiego, pies mało-średni czarny biały krawat krótkowłosy z ul. Mrozka.

Przerzucona przez płot została mała suczka czarna dłuższy włos.

Do schroniska trafiło 12 kotów: kociak szarobury pręgowany białe końcówki łapo z ul. Majdanka, kotka tricolor z ul. Franciszkańskiej, kocię 4 tygodniowe biało szarobure pręgowane z ul. Kochanowskiego, dwa kociaki 7 tygodniowe szarobure pręgowane z ul. Nocznickiego, kociak biało-szarobury z okolic Multikina, 2 kociaki 5 tygodniowe z ul. Wolności, 3 kociaki 4 tygodniowe z ul. Bytomskiej.

Z nieudanej adopcji wróciły Rafcio (7385), Harcerz (9401), Piorun (6432), Mody (5420), Mejdej (k-2748)

Nowe domki znalazło 9 psów i 9 kotów: Poniki (9606) trafił do mieszkania w Zabrzu, Fiorino (9305) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Sabir (9586) do domku z ogrodem w Zabrzu, Aramis (7466) do mieszkania w Zabrzu, Gant (9028) do mieszkania w Bytomiu, Mars (9219) do mieszkania w Zabrzu, Kamber (7908) do domku z ogrodem w Zabrzu, Dafra (9585) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Bambo (9615) do mieszkania w Zabrzu, Daisi (k-2728) do mieszkania w Zabrzu, Echo (k-2750) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Minimus (k-2762) do mieszkania w Zabrzu, Paker (k-2751) do mieszkania w Zabrzu, Amber (k-2763) i Kraksa (k-2764) do mieszkania w Zabrzu, Mejdej (k-2748) do mieszkania w Katowicach, Clio (k-2779) do domku z ogrodem w Oberhausen, bezimienne kocię (k-2771) do mieszkania w Rudzie Śląskiej. .

Dzień po adopcji wrócił Sabir (9586).

Do swoich właścicieli wrócił: Cezar (9608) - amstaff z ul. Cmentarnej.

Za Tęczowy Most odszedł Dizmo (9114) i Szczyga (3425) :( będziemy tęsknić [*]

Otrzymaliśmy dary od Sary, Izabeli, Krzysztofa, Kliniki Weterynaryjnej w Zabrzu, Grażyny, Jana, Magdy, Kamila, Piotrusia oraz Ireny.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy:)

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 7 psów i 17 kotów.

.
.

Z interwencji przywieziono: pies amstaff brązowy klapnięte uszy z ul. Bytomskiej (Elektronix), suczka shih tzu z Mi ul. Szkubacza (w tym samym dniu odebrana przez właściciela), pies amstaffowaty brązowy siwy pysk, białe końcówki łap z ul. Cmentarnej, pies owczarek niemiecki czarny podpalany z ul. Bytomskiej (w tym samym dniu wydany właścicielowi).

Przyprowadzone przez osoby prywatne: suczka duża czarna podpalana owczarkowata z ul. Składowej, suczka wilczasta ala husky niebieskie oczy z ul. Budowlanej, pies mały czarny podpalany klapnięte uszy z ul. Na Piaskach.

Do schroniska trafiło 14 kotów: 4 kociaki z ul. Kostki (2 kocurki i 2 kotki), kocię biało-czarne z ul. Gagarina, kocurek rudy z ul. Baczyńskiego, kocię szarobure pręgowane z ul. Kochanowskiego, 3 kociaki z ul. Gogolińskiej, kocię beżowe z ul. Zgrzebnioka, kocurek szarobury-pręgowany z ul. Nocznickiego, kocię biało-czarne z ul. Sądowej, 2 kociaki z pl Dworcowego, 2 kociaki z ul. Nocznickiego.

Nowe domki znalazło 5 psów i 6 kotów: Czika (9582) trafiła do mieszka w Zabrzu, Funcik (7504) do domku z ogrodem w Kamieńcu, Roni (9344) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Roxi (9580) do domku z ogrodem z Mikołowie, Tercja (9593) do mieszkania w Bytomiu, kociak z ul. 3-go Maja (k-2767) do mieszkania w Zabrzu, Królewicz (k-2753) do mieszkania w Zabrzu, Bajka (k-2736) do mieszkania w Zabrzu, Kiri (k-2765) do mieszkania w Gliwicach, Azura (k-2752) do mieszkania w Zabrzu, Mejdej (k-2748) do mieszkania w Gliwicach.

Z nieudanej adopcji wróciły Aramis (7466) i Fiorino (9365).

Do swoich właścicieli wróciły: Prelo (9594), Sisi (9435).

Otrzymaliśmy dary od Rafała, Romana, Bartosza i Dominiki, Kasi i Dominiki, Magdaleny, Barbary, Magdaleny, Elżbiety, Patrycji, osoby anonimowej, Alexandry, Marty i Kamila, Iza i Beaty.

Wszystkim darczyńcom Bardzo Dziękuj

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 10 psów i 4 koty.

.
.

Z interwencji przywieziono: piesek mały biszkoptowy z ul. Wolności, pies mały jamnikowaty czarny podpalany z ul. staropolskiej, pies duży czarny podpalany owczarkowaty z ul. Trocera, piesek mały czarny jamnikowaty z ul. Jordana, piesek buldog francuski z ul. Wolności, suka duża czarna podpalana z ul. Jesiennej, piesek czarny podpalany jamnikowaty z ul. Zakopiańskiej.

Przyprowadzone przez osoby prywatne: suczka mała brązowa "Nela" z ul. Strzelców Bytomskich, piesek shih-tzu z ul. Wolności, piesek szczenię z ul. Franciszkańskiej

Do schroniska trafiły 4 koty: kotka stalowa z ul. Kochanowskiego, kocurek szarobury pręgowany z ul. 1-go Maja, kocurek biały w ciemne łatki z ul. 3-go Maja oraz kocurek czarny z ul. Chełmońskiego.

Nowe domki znalazły 3 psy i 10 kotów: Narcyz(9175) do domku z ogrodem do Czech, Sonia(9501) do mieszkania do Gliwic do naszej wolontariuszki Oli, Zambo (9588) do domku z ogrodem do Bojszowa, Gonia(k-2703) do domku z ogrodem do Gliwic, Borys(k-2737) i Kori(k-2759) wspólnie do domku z ogrodem do Gliwic, Teresia(k-2739) do mieszkania do Zabrza, Włóczykij(2746) i Wingo(2760) wspólnie do mieszkania do Zabrza, Lukas (k-2742) do domku z ogrodem do Zabrza, Heta(2689) do mieszkania do Chorzowa, Goniuś(2704) do mieszkania do Gliwic, Dośka(2733) do mieszkania do Zabrza

Do swoich właścicieli wróciły: Luna(9591 sunia znaleziona przy makro), Spajki(9596 pekińczyk z ul. Sportowej), Homer(9600 piesek przywieziony z ul. Staropolskiej), Rabuś(9603 buldog francuski który trafił do nas z ul. Wolności)

Otrzymaliśmy dary od Anny, Bożeny, Joachima oraz od anonimowych darczyńców.

Bardzo Dziękujemy!!!

W ostatnim tygodniu do schroniska przyjęliśmy 13 psów i 9 kotów

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 13 psiaków: pies terier szorstkowłosy czarny, brązowe łapy i kufa z ul. Sikorskiego (w tym samym dniu odebrany przez właściciela). suczka mało-średnia czarna gładkowłosa klapnięte uszy z ul. Kochanowskiego, pies bokser brązowy ciemna kufa z ul. 3-go Maja, pies średni brązowy lekko ciemny nalot z pl. Teatralnego, pies mały czarny podpalany klapnięte uszy krótkowłosy z ul. Fabrycznej, suczka średnia wilczasta, stojące uszy, krótkowłosa z ul. Fitelberga (w tym samym dniu odebrana przez właściciela), suczka mała brązowa czarna kamizelka białe skarpetki szorstkowłosa z ul. 11-go Listopada, suczka mało-średnia tricolor z Alei Korfantego, suczka średnia brązowa z ciemnym nalotem krótki ogon, klapnięte uszy dłuższy włos z ul. Olchowej, suczka mało-średnia brązowa biało czarne dodatki średni włos klapnięte uszy z ul. Oświęcimskiej, pies duży czarny białe dodatki krótkowłosy klapnięte uszy z ul Witosa, pies owczarek niemiecki czarny podpalany z ul. Medyków (odebrany w tym samym dniu przez właściciela), pies pekińczyk brązowo-biały (ostrzyżony) z ul. Sportowej.

Do schroniska trafiło również 9 kotów: 7 tygodniowa koteczka czarno-grafitowa z ul. Bytomskiej, kocię biało-czarne z Młodego Górnika, 6 tygodniowa czarna kotka z ul. Łapkowskiego, 3 kociak (8 tygodniowe) z ul. Nocznickiego (2 kocurki, 1 kotka), 3 kociaki beżowe 5 tygodniowe z ul. Baczyńskiego (2 kotki i 1 kocurek).

Do nowych rodzin trafiło 10 psów i 1 kot: Czest (7309) trafił do mieszkania w Zabrzu, Czordżi (7534) do mieszkania w Zabrzu, Wafel (9532) mieszkania w Gliwicach, Dini (9574) do mieszkania w Bytomiu, Marl (7979) do mieszkania w Bytomiu, Cuki (9318) do mieszkania w Bytomiu, Bili (9205) do mieszkania w Bytomiu, Kali (2216) do domku z ogrodem w Krakowie, Mejsi (9315) do domku z ogrodem w Orzeszu, Dan (9572) do mieszkania w Zabrzu, Ewra (k-1391) do domku z ogrodem w Zabrzu.

Z nieudanej adopcji wróciły Tatianka (9167), Kiwi (4270).

Niestety po raz kolejny trafił do nas Max (9089), którego właściciele już nie odebrali.

Za Tęczowy Most odeszła sunia szczenię Domi (9571) oraz kocię Zadymiarz (k-2747)

Otrzymaliśmy dary od: Grażyny, Karoliny, Natalii, osoby anonimowej, Ani i Domenico (nowożeńców), Sabiny oraz Sandry.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

 

Przyjęliśmy 5 psów i 11 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechały do nas 3 psiaki: pies alaskan malamut srebrny z ul. Żółkiewskiego (odebrany po dwóch dniach przez właściciela), mała suczka brązowa średni włos, klapnięte uszy z ul. Przemysłowej, mała suczka czarna podpalana, krótkowłosa z ul. Pod Borem (odebrana na drugi dzień przez właściciela). 2 psy zostały przyprowadzone do schroniska przez osoby prywatne: mała suczka biało-czarna dłuższy włos z ul. Cmentarnej, mała suczka merle jedno oko brązowe drugie niebieskie z placu Kroczka.

Do schroniska trafiło również 11 kotów: 2 kocurki około 7 tygodniowe z ul. Cieszyńskiej (jeden czarny, drugi szarobury pręgowany), 6 kociaków szaroburych pręgowanych 4 tygodniowych z ul. Zjednoczenia, kocur biało-czarny z ul. 3-go Maja, kotka czarna z ul. Zamenhofa, kocur czarny z ul. Góra Św. Anny.

Do nowych rodzin trafiły 3 psy i 4 koty: Folka (9536) trafiła do mieszkania w Gliwicach, Boni (9513) do mieszkania w Gliwicach, Bera (9477) do mieszkania w Zabrzu, Krasia (k-2720) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Bala (k-2445) do mieszkania w Zabrzu, Grafit (k-2730) do mieszkania w Bytomiu, Balsam (k-2735) do mieszkania w Zabrzu.

Do swojego właściciela wrócił pies z ul. Czarnieckiego (9577), pies z pl. Teatralnego (9578).

Z nieudanej adopcji wrócił Kamber (7908).

Otrzymaliśmy dary od: Sandry, Magdaleny, Klaudii, Agaty, Rafała i Pauliny (nowożeńców), Kasi i Dominiki, Ireny oraz Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego w Zabrzu. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy 5 psy oraz 11 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechały do nas 3 psiaki: pies alaskan malamut srebrny z ul. Żółkiewskiego (odebrany po dwóch dniach przez właściciela), mała suczka brązowa średni włos, klapnięte uszy z ul. Przemysłowej, mała suczka czarna podpalana, krótkowłosa z ul. Pod Borem (odebrana na drugi dzień przez właściciela).

2 psy zostały przyprowadzone do schroniska przez osoby prywatne: mała suczka biało-czarna dłuższy włos z ul. Cmentarnej, mała suczka merle jedno oko brązowe drugie niebieskie z placu Kroczka.

Do schroniska trafiło również 11 kotów: 2 kocurki około 7 tygodniowe z ul. Cieszyńskiej (jeden czarny, drugi szarobury pręgowany), 6 kociaków szaroburych pręgowanych 4 tygodniowych z ul. Zjednoczenia, kocur biało-czarny z ul. 3-go Maja, kotka czarna z ul. Zamenhofa, kocur czarny z ul. Góra Św. Anny.

Do nowego domku trafiły 3 psy i 4 koty: Folka (9536) trafiła do mieszkania w Gliwicach, Boni (9513) do mieszkania w Gliwicach, Bera (9477) do mieszkania w Zabrzu, Krasia (k-2720) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Bala (k-2445) do mieszkania w Zabrzu, Grafit (k-2730) do mieszkania w Bytomiu, Balsam (k-2735) do mieszkania w Zabrzu.

Do swojego właściciela wrócił pies z ul. Czarnieckiego (9577).

Z nieudanej adopcji wrócił Kamber (7908).

Otrzymaliśmy dary od: Sandry, Magdaleny, Klaudii, Agaty, Rafała i Pauliny (nowożeńców), Kasi i Dominiki, Ireny oraz Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego w Zabrzu. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

 

 

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy 4 psy oraz 5 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechały do nas 3 psiaki: suczka średnia czarna podpalana falisty włos z ul. Wolności, pies średni czarny podpalany z ul. Czarnieckiego, pies mały biało-czarny szorstkowłosy z placu Teatralnego.

1 pies zostało przyprowadzony do schroniska przez osobę prywatną: średnia suczka wilczasta z ul. Wolności.

Do schroniska trafiło również 5 kotów: kotka czarno-biała z ul. Nowodworskiej, kocię szarobure z ul. Kochanowskiego, kocurek około 12 tygodniowy biały z czarnymi dodatkami z Zabrza-Mikulczyc, kocur biały z czarnymi dodatkami z ul. Olchowej po zmarłym właścicielu, kocię czarne z ul. Cieszyńskiej.

Do nowego domku trafiły 2 psy i 5 kotów: Fungo (9568) trafił do mieszkania w Gliwicach, Kili (8301) do domu z ogrodem w Siewierzu, Dei (k-2717) do mieszkania w Zabrzu, Bliszka (k-2738) do mieszkania w Bytomiu, Kiwi (k-2713) do mieszkania w Zabrzu, Sinus (k-2701) do mieszkania w Zabrzu, Lech (k-2721) do mieszkania w Sosnowcu.

Do swoich właścicieli wróciły: Olo (9570), który tak na prawdę ma na imię Niro.

Z nieudanej adopcji wróciły Magzo (9196) i Bala (k-2445) :(

Otrzymaliśmy dary od: Kliniki Weterynaryjnej w Zabrzu, Izy, Jarosława, Magdalena, Ani i Rafała (nowożeńcy), klientów sklepu zoologicznego w Centrum Handlowym Arena, opiekunki wirtualnej psa o imieniu Gendry oraz osoby anonimowej. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

 

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy 8 psów oraz 2 koty.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 7 psiaków: suczka owczarek niemiecki czarna podpalana z ul. Słowackiego (na drugi dzień odebrana przez właściciela), mała suczka czarna brązowe łapki średni włos z ul. Sportowej (na drugi dzień odebrana przez właściciela), mały piesek czarny podpalany jamnikowaty z ul. Ogórka, 4 szczenięta (1 sunia i 3 pieski) z Parku Dubiela.

1 pies zostało przyprowadzony do schroniska przez osobę prywatną: piesek szczenię brązowy dłuższy włos z ul. Częstochowskiej.

Do schroniska trafiły również 2 koty: kotka około 9 tygodniowa biało-czarna z ul. Bytomskiej, kotka biało-czarna z ul. Św. Teresy.

Do nowego domku trafiło 9 psów i 9 kotów: Roka (9511), Floks (9560), Fikus (9561), bezimienny szczeniaczek (9558), Samolocik (8785), Frajda (9562), Mobby (k-2696), Brygida (k-2658), Dosiek (k-2732), Besia (k-2734), Giliwer (k-2698), Arno (k-2726) do rodzin w Zabrzu,  Figaro (9563) do mieszkania w Bytomiu, Fortuna (9565) do mieszkania w Gliwicach, Folga (9564) do mieszkania w Gladbeck,  Elwis (k-2699) do domu z ogrodem w Zabrzu, Pepe (k-2697) do mieszkania w Gliwicach,  Laguna (k-2621) domu z ogrodem w Jaworznie.

Do swoich właścicieli wróciły: Maks (9556 pies z ul. Jordana), Iwo (9566 pies z ul. Brondera), Burger (9554 pies z ul. Głowackiego)

Otrzymaliśmy dary od: Iwony, Kacpera, Zuzi, Magdaleny, Darii, Przemysława, Sandry, Konstancji oraz wirtualnej mamy naszego Cukiego. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy 12 psów oraz 8 kotów.

.
.

4 psiaki zostały przywiezione z interwencji: piesek średni czarny podpalany z ul. Prusa; duży czekoladowy mieszaniec owczarka z ul. Jordana; suczka biszkoptowa z Placu Teatralnego, mały czarny podpalany piesek z ul. Korwina.

8 psiaków zostało przyprowadzonych do schroniska przez osoby prywatne: mały czarny podpalany piesek "Burger" z ul. Głowackiego w zwiazku z chorobą właścicielki, piesek szczenię czarny podpalany z ul. Wolności oraz 6 szczeniąt ( 3 pieski i 3 suczki) z ul. Męczenników Majdanka.

Do schroniska trafiło również 8 kociąt: kocurek czarno-grafitowy z ul. Zapolskie; koteczka szarobura z ul. Bytomskiej; 3 kocięta( 2 kotki i kocurek biało-szarobure) z ul. Armii Krajowej oraz 3 kocięta (2 kocurki i kotka) z ul. Wolności.

Do nowego domku trafiło 5 psów i 8 kotów: Woli (9323) i Luna (9547) znalazły rodziny w Zabrzu, Sam (8938) w Opolu, Zdzisia(9519) w Knurowie a Świerka(9371) zamieszkała w domku z ogródkiem w Wilczej.

Również naszym kotom sie poszczęściło Loga(2668), Brawo(2714), Różaneczka(2664), Stokrotka(2662) oraz Smosia(2719) znalazły rodziny w Zabrzu, szara koteczka(2729)w Rudzie Śląskiej, A Pirat (2674) i Kapitan(2675) pojadą z nową rodziną aż do Ingolstadt w Niemczech.

Do swoich właścicieli wróciły: Laki(9555 piesek z ul. Prusa) oraz Linger(9405) który okazał się Spajkim.

Otrzymaliśmy dary od: Przedszkola nr 14 w Zabrzu, Domu Pomocy Społecznej "Wędrowiec" z Bytomia, a także od Pauliny i Tomasza; Małgorzaty i Szymona w związku z zawarciem sakramentu małżeństwa bardzo dziękujemy wszystkim, a nowożeńcom życzymy szczęścia na nowej drodze życia.!!

W minionym tygodniu przyjeliśmy 4 psy i 10 kotów.

.
.

Wszystkie przyjęte psiaki zostały przywiezione z interwencji: piesek mały czarny podpalany "Murzynek" z ul. Ścieżki Górniczej w związku z chorobą właścicieli, sunia owczarek niemiecki z ul. Pośpiecha, małośrednia sunia brązowa z ciemna kamizelką w bardzo złym stanie z ul. Okrzei oraz szczeniak mix kaukaza z ul. Feliksa Goły

Z nieudanej adopcji wróciły do nas: Świerka(9371) oraz Gant (9028)

Do schroniska trafiło 10 kotów: w tym 5 przywiezione z interwencji; 3 kocięta z ul. 3-go Maja, kocię czarne z ul. Szczęść Boże, szarobura koteczka z ul. Knurowskiej oraz 5 kotów przyniesionych przez osoby prywatne: 6-tygodniowy kocurek biało czarny z ul. Kossaka, 6-tygodniowa koteczka z ul. Beskidzkiej, kocur w typie persa biało-rudy z ul. Niedziałkowskiego, kocur rudy z obrożą z ul. Gen.de Gaulle'a, czarna koteczka z ul. M.C. Skłodowskiej.

Do nowego domku trafiło 5 psów oraz 4 koty : Gracjan(9198) zamieszkał z rodziną w Gliwicach, Cysiu(9410) zamieszkał z nową panią w Zabrzu, sunia szczenię(9549) oraz Tina (9521) również zamieszkały w Zabrzu a Kątek(9347) znalazł rodzinę w Bytomiu, kociak (k-2663) oraz Dzielna(k-2670) znalazły domki w Bytomiu, a Klemens(k-2601) i Logi(k-2667) znalazły rodziny w Rudzie Śląskiej

Do swoich właścicieli wróciły: Reks (9553-szczenię mix kaukaza), Amir (9485) okazał się Puszkiem, Prima(9548) Pusią oraz Boni(9551 sunia z ul. Pośpiecha)

Otrzymaliśmy dary od Dominiki, Izy, Kasi i Karin, Adama, dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Bytomiu oraz pracowników Centralnego Laboratorium Pom-Badawczego, bardzo dziękujemy!

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 11 psów oraz 6 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechało 8 psów: pies mało-średni czarny podpalany klapnięte uszy z Parku Świerczewskiego, suka mała brązowo-czarna dłuższy włos oraz biszkoptowy labrador z ul. Pawliczka, suka duża mix amstaff brązowa pręgowana niebieskie oko z ul. Bytomskiej (na drugi dzień odebrana przez właściciela), nasz Strasiu (9442) przywieziony z pl. Teatralnego, suczka szczenię czarne podpalane dłuższy włos z ul. Jagiełły, suka średnio-duża czarna brązowa kamizelka z ul. Niedziałkowskiego (w tym samym dniu odebrana przez właściciela), pies mały biszkoptowy białe dodatki krótkowłosy z ul. Maszyńskiego.

Osoby prywatne przyprowadziły do nas 3 psiaki: pies pinczer minaturowy czarny podpalany z ul. Wajzera (na drugi dzień odebrany przez właściciela), pies duży czarny biały krawat falisty włos z ul. Ogrodowej, suka ala husky czarna podpalana niebieskie oczy z ul. Turystycznej.

Przyjęliśmy 6 kotów: 3 miesięczny kocurek biało szarobury z ul. Trocera, 4 kociaki 5 tygodniowe z ul. Opawskiej, 6 tygodniowa koteczka szarobura pręgowana z ul. Roosevelta .

4 nasze psiaki znalazły nowe rodziny : Pinka (9537) trafiła do mieszkania w Gliwicach, Kitruś (8943) do domu z ogrodem w Zabrzu, Misia (9520) do domu z ogordem w Dąbrowie Górniczej, szczenię (9543) do mieszkania w Bytomiu.

6 kotów trafiło do nowych rodzin : Musia (k-2634) trafiła do mieszkania w Zabrzu, Jagoda (k-2712) do domu z ogrodem w Grodczankach, Ułamek (k-2671) oraz Rytm (k-2669) do mieszkania w Zabrzu, Bosman (k-2677) do mieszkania w Zabrzu, Lokator (k-2678) do domu w Tworogu.

Do właściciela wrócił Marmar (9534), który nazywa się Murzyn :) Za Tęczowy Most odeszła nasz Prela (9322). Będziemy o niej pamiętać :( Otrzymaliśmy dary od: Natalii i Przemka (nowożeńcy), Eli, Pauliny, Sylwii, Agaty, Izy, Gimnazjum nr 24 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu, Przedszkola nr 18 w Bytomiu, osób uczestniczących w Festynie "Kochajmy zwierzęta" na Osiedlu Helenka (osoby prywatne + Salon fryzjersko-kosmetyczny Estiq Bytom) osób anonimowych. Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

 

 

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 5 psów oraz 20 kotów.

.
.

 Z interwencji przyjechały 3 psy: mała suczka brązowa z ciemnym nalotem krótkowłosa z ul. Żeromskiego, suczka mało-średnia biała brązowe łaty krótkowłosa z ul. Drzymały, suczka mała brązowa czarna kamizelka krótkowłosa z ul. Bytomskiej. Osoby prywatne przyprowadziły 2 psów: suczka szczenię czarna z białym krawatem oraz piesek szczenię brązowe z ul. Władysława IV.

Przyjęliśmy 20 kotów: Kotka czarno-biała z 5 kociakami z terenu CZOK Szyb Gigant, 6 tygodniowa czarny kocurek z ul. Kruczej, 7 tygodniowy czarny kocurek z ul. Nad Kanałem, 5 tygodniowa koteczka czarno-grafitowa z ul. Bytomskiej, kotka szarobura pręgowana z 2 kociakami z ul. Ofiar Katynia, 9 tygodniowy kocurek czarno-biały z ul. Kochanowskiego, 5 tygodniowa koteczka szarobura pręgowana z ul. Wolności, 10 tygodniowy czarny kocurek z ul. 1-go Maja, 5 czarnych kocurków z ul. Londzina (dwa - 5 tygodniowe i 3 - 7 tygodniowe).

7 naszych psiaczków znalazło nowe rodziny : Urug (9071) trafił do domu z ogrodem w Orzechu, Clajd (9530) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Manek (9471) do mieszkania w Katowicach, Pepsi (4777) do mieszkania w Warszawie, Ohana (9494) do domu z ogrodem w Toruniu, Pinki (9538) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Tanbi (7020) do mieszkania w Gliwicach.

5 kotów trafiło do nowych rodzin : Popo (k-2645) trafił do mieszkania w Chorzowie, Chmurka (k-2643) do mieszkania w Knurowie, Smoczek (k-2660) do mieszkania w Zabrzu, Rojber (k-2694) do mieszkania w Zabrzu, Granat (k-2711) do mieszkania w Zabrzu.

Z nieudanej adopcji wrócił Łatek (7616) ;(

Za Tęczowy Most odeszła malutka koteczka (k-2700). Będziemy o niej pamiętać.

Otrzymaliśmy dary od: Agaty, Urszuli, Szkoły Podstawowej nr 6 w Zabrzu, Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu, Sylwii, Izoldy, Joanny, Ewy, Jakuba, Gimnazjum nr 2 w Zabrzu, Asi, Szkoły Podstawowej nr 36 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej w Gierałtowicach, Biblioteki Publicznej Filia 19 i 20 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 22 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu, Centrum Wsparcia Kryzysowego w Zabrzu, Ireneusza, uczestników I Śląskiego Biegu Charytatywnego WPKiW w Chorzowie oraz osoby anonimowej. Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 12 psów oraz 2 koty.

.
.

Z interwencji przyjechało 5 psów: pies mało-średni brązowy szpicowaty dłuższy włos z ul. Wolności (w tym samym dniu odebrany przez właściciela), suczka mało-średnia tricolor szorstkowłosa z ul. Woźnicy (na drugi dzień odebrana przez właściciela), pies mały brązowy krótkowłosy klapnięte uszy brak prawego oka z ul. Knurowskiej, pies mały czarny podpalany z ul. 11-go Listopada, pies średnio-duży brązowy pręgowany białe końcówki łap, biały krawat z ul. Blani.

Osoby prywatne przyprowadziły 7 psów: 6 szczeniąt znalezione w lesie w Zabrzu-Biskupicach oraz pies szczenię czarne podpalane znalezione na pętli tramwajowej w Zabrzu-Biskupicach.

Trafiły do nas 2 koty: kocur szarobury pręgowany z ul. Korczoka, czarne kocię około 5 tygodniowe z ul. Wolności.

Adoptowanych zostało 15 naszych psiaczków: Puszek (9500) trafił do mieszkania w Zabrzu, Gaja (9499) do domku z ogrodem w Bielsku-Białej, Salto (9525) do mieszkania w Zabrzu, Sudan (9527) do mieszkania w Zabrzu, Demolka (9506) do mieszkania w Zabrzu, Matuś (8580) do mieszkania w Radzionkowie, Selen (9524) do mieszkania w Zabrzu, Amanda (9030) do mieszkania w Zabrzu, Susa (9523) do mieszkania w Katowicach, Songo (9526) do mieszkania w Zabrzu, Sierka (9522) do mieszkania w Zabrzu, Brutus (9492) dom z ogrodem w Zabrzu, Mazia (9473) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Piorun (6432) do mieszkania w Gliwicach, Harcerz (9401) do mieszkania w Zabrzu.

Adoptowane zostały też 4 koty: Omega (k-2681) trafiła do mieszkania w Pyskowicach, Sigma (k-2680) mieszkanie w Zabrzu, Bombik (k-2644) do mieszkania w Dąbrowie Górniczej, Jota (k-2682) do mieszkania w Zabrzu.

Z nieudanej adopcji wróciła Akasha (8411);(

Za Tęczowy Most odszedł-Omo (k-2622).Będziemy o nim pamiętać.

Otrzymaliśmy dary od: Łukasza, Patrycji i Jakuba (Nowożeńcy), Domu Dziecka nr 1 w Bytomiu,Liceum Ogólnokształcącego nr 4 w Zabrzu, Agnieszki, Sklepu Netto w Zabrzu, Przedszkola nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu, Publicznego Gimnazjum w Siemoni, Przedszkola nr 8 w Zabrzu, Przedszkola nr 44 w Bytomiu, Katarzyny, Zooplus-a.Odwiedzili nas również: Uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobieszowicach oraz Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 10 psów oraz 11 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechało 9 psów: pies średni brązowy jasnopodpalany z ul. Wolności (na drugi dzień odebrany przez właściciela), suczka mało-średnia czarna biały krawat szorstkowłosa z ul. Stalmacha, pies mały brązowy wyłowiony z Bytomki przy Parku Dubiela, pies średnio-duży wilczasty dyższy włos z ul. Rodziewiczówny, pies mały czarny z siwym pyszczkiem, krótkowłosy z ul. Wolności, pies średnio-duży brązowy pręgowany, białe dodatki z ul. Szczęść Boże (na drugi dzień odebrany przezwłaściciela), suczka mała czarna podpalana dłuższy włos z ul. Żeleńskiego, suczka mała brązowa oraz suczka mała szara również z ul. Żeleńskiego.

Przyprowadzony został pies średni czarny podpalany lekko szorstkowłosy z ul. Nocznickiego (odebrany w tym samym dniu przez właściciela).

Trafiło do nas 11 kotów: cztery 5 tygodniowe kociaki czarne z białymi dodatkami z ul. Staromiejskiej, szarobura pręgowana koteczka 6 tygodniowa z ul. Szczęść Boże, kotka szarobura pręgowana z czterema kociakami, które mają około 4 tygodnie, koteczka 6 tygodniowa czarno-biała z ul. Baczyńskiego.

Adoptowanych zostało 6 naszych psiaczków: Mazia (9473) trafiła do mieszkania w Bytomiu, Alusia (9467) do mieszkania w Siemianowicach Śląskich, Dżej (8666) do domku z ogrodem w Zabrzu, Guguś (9503) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Pauza (9195) do domku z ogrodem z Ciągowicach, Gucio (9502) do mieszkania w Zabrzu.

Adoptowanych zostało też 6 kotów: Guczi (k-2639) trafił do mieszkania w Zabrzu, Tygrysek (k-2652) do domku z ogrodem z Przyszowicach, Tau (k-2679) do mieszkania w Zabrzu, Literka (k-2685) do mieszkania w Zabrzu, Niunia (k-2673) do mieszkania w Zabrzu, Cyferka (k-2666) do mieszkania w Chorzowie.

Z nieudanej adopcji wróciły Kitruś (8943), Czest (7309) oraz Mazia (9473) ;((

Do właściciela wrócił Denzel (9510) oraz Stesia (9469).

Za Tęczowy Most odeszły: Endi (9452), psiak (9514) wyłowiony z Bytomki oraz koteczka (k-2691) Będziemy o nich pamiętać ...

Otrzymaliśmy dary od: Kasi, Barbary, Sary, Domowego Przedszkola w Katowicach, Moniki i Krzysztofa (NOWOŻEŃCY), Anieli, Edyty, Anety, Jacka i Beaty, Mirelli i Sebastiana (NOWOŻEŃCY), Centrum Wsparcie Kryzysowego w Zabrzu, Zespołu Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu oraz 5 anonimowych darczyńców. Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 7 psów oraz 12 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechało 6 psów: piesek mały srebrny podpalany z dłuższym włosem z ul. Nałkowskiej (odebrany na drugi dzień przez właściciela), suczka szczenię czekoladowa jasnopodpalana z ul. Robotniczej, suczka mała czarna siwe włoski szorstkowłosa z ul. Wiosennej, pies średni czarny klapnięte uszy krótkowłosy z ul. Krakowskiej (odebrany na drugi dzień przez właściciela), pies mało-średni tricolor krótkowłosy z ul. Okrężnej, pies mały czarny podpalany ala york z ul. Niedziałkowskiego/Korfantego.

Przyprowadzona został suczka mała jasnobrązowa z ciemnym nalotem szorstkowłosa z ul. Zapolskiej.

Trafiło do nas 12 kotów: czarna kotka z białym noskiem z pięcioma kociakami z ul. Lelewela, 7 tygodniowa czarna koteczka z ul. Słonecznej, 4 kociaki 3 tygodniowe (dwa czarne i dwa biało-czarne) z ul. Wolności, kocur biały w szarobure łaty z ul. Wolności.

Adoptowanych zostało 5 naszych psiaczków: Linka (9504) trafiła do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Kama (9478) do domku z ogrodem w Zabrzu, Juruś (9443) do mieszkania w Dąbrowie Górniczej, Sticz (9497) do mieszkania w Katowicach, Menczi (9378) do mieszkania w Zabrzu.

Adoptowane zostały też 2 koty: Murek (k-2648) trafił do domku z ogrodem w Kotulinie oraz Marmurek (k-2654) do mieszkania w Gliwicach.

Z nieudanej adopcji wróciła do nas suczka Pauza (9195).

Za Tęczowy Most odeszły: Biela (9466), Tazo (9284) oraz Dżilian (8141) Będziemy za nimi tęsknić ...

Otrzymaliśmy dary od: Sylwii i Roberta (nowożeńcy), Jana, Marty, Gimnazjum nr 11 w Zabrzu, Urszuli, Małgorzaty, Alex, Danuty, Krzysztofa, Julii oraz Artura. Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 11 psów oraz 7 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechało 6 psów: mała suczka czarna z białym krawatem gładkowłosa z ul. Pułaskiego, pies duży rudo-piaskowy z ul. Kasprowicza-Tarnogórska (odebrany na drugi dzień przez właściciela), pies mały brązowo-czarny szorstkowłosy z ul. Trocera, suka mała, brązowa jasnopodpalana krótkowłosa z ul. Grzybowskiej po zmarłym właścicielu, pies mały brązowy, czarny nalot, biały krawat z ul. Grzybowskiej po zmarłym właścicielu, pies szczenię czarne podpalane z ul. Łangowskiego.

Przyprowadzone zostały 4 psiaki: suczka szczenię czarna podpalana znaleziona na ul. Chrobrego, pies mały rudy średni włos z ul. Wolności, suczka mała czarna podpalana z ul. Legnickiej, pies średni czarny podpalany szorstkowłosy terierowaty z ul. Jagiełły.

Przy schronisku biegała sunia brązowo-biała średni włos, klapnięte uszy.

Trafiło do nas 7 kotów: 2 tygodniowe kocię szarobure pręgowane znalezione na ul. Sienkiewicza, 5 tygodniowa koteczka biała w szarobure łaty z ul. Sądowej, kotka czarna z czterema kociakami z ul. Jordana.

Adoptowanych zostało 5 naszych psiaczków: Diplo (9475) trafił do domu z ogrodem w Wodzisławiu Śląskim, szczenię (9495) dom z ogrodem w Sośnicowicach, Obsesja (7500) mieszkanie w Zabrzu, Pipi (9389) mieszkanie w Zabrzu, Rzeczka (9470) dom z ogrodem w Przyszowicach.

Odebrany przez właściciela został Alwin (9498).

Adoptowane zostały 4 kotki: Cegiełka (k-2649) trafiła do mieszkania w Zabrzu, Benguś (k-2653) mieszkanie w Zabrzu, Kuguś (k-2651) mieszkanie w Zabrzu, Pumcia (k-2650) mieszkanie w Rudzie Śląskiej.

Otrzymaliśmy dary od: Beaty, Martyny, Lidii, Tomasza, Piotra, Juli i Marka, Patrycji, Szkoły Podstawowej nr 24 w Zabrzu, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu, Andrzeja, Anety, Jana, Marty oraz osoby anonimowej. Odwiedzili nas również Wychowankowie wraz z opiekunem z Centrum Wsparcia Kryzysowego w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 8 psów oraz 2 koty.

.
.

Z interwencji przyjechały: suczka foksterier szorstkowłosa tricolor z ul. Karczewskiego (po kilku dniach odebrana przez właściciela), mało-średni piesek czarny brązowe łapki dłuższy włos z ul. Królewskiej (na dwóch dniach odebrany przez właściciela), duży pies czarny jasno podpalany z ul. Magazynowej (w tym samy dniu odebrany przez właściciela), mała suczka czarna podpalana z krótkim ogonkiem krótkowłosa z ul. Brzechwy (na drugi dzień odebrana przez właściciela), suczka owczarek niemiecki z ul. Lompy (po paru dniach odebrana przez właściciela), mały czarny piesek gładkowłosy z białymi dodatkami z ul. Kalinowej, duży pies owczarek szkocki coli z ul. Legnickiej.

Przyprowadzona została mała suczka czarna podpalana znaleziona przy ul. Pawliczka.

Trafiły do nas 2 koty: kotka czarno ruda po zmarłym właścicielu z ul. Damrota, 5 tygodniowa koteczka biała z czarnymi dodatkami z wadą rozwojową łapki z terenu KWK-Makoszowy.

Z adopcji wrócił do nas Bazik (8805), Murek (k-2648), Dzik (6149).

Adoptowanych zostało 6 naszych psiaczków: Bazik (8805) trafił do mieszkania w Zabrzu, Gafra (9482) do domku z ogrodem w Zabrzu, Mukki (9484) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Balsa (9483) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Klivia (9465) do mieszkania w Zabrzu, Rafciu (7385) do domku z ogrodem w Dąbrowie Górniczej.

Adoptowane zostały 3 koty: Haharek (k-2655) trafił do mieszkania w Bytomiu, Pusia (k-2637) do mieszkania w Zabrzu, Busia (k-2641) do mieszkania w Bytomiu.

Odebrany przez właściciela został Upelek (9476), który tak naprawdę ma na imię Azor, mieszka w Zabrzu i jak się okazało został adoptowany u nas w 2001 roku jako szczenię.

Otrzymaliśmy dary od: Justyny, Marcina, Stelli, Maja, Anny, Misi, Aleksandry, Urszuli i Marka, Moniki, Nadii, Tomasza, Doroty, Weroniki, Artura, Ireneusza, Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji, Gimnazjum nr 9 w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 28 Zabrze, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Zabrzu, Przedszkola nr 16 w Zabrzu, ZOO Kropeczka w Rudzie Śląskiej, klientów C.H. Platan oraz od anonimowego darczyńcy.

Odwiedzili nas również Uczniowie wraz z wychowawcami z Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu oraz Wychowankowie wraz z opiekunem z Centrum Wsparcia Kryzysowego w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

 

 

 

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 11 psów oraz 2 koty.

.
.

Z interwencji przyjechały: suczka mała sól-pieprz dłuższy włos, klapnięte uszy z Parku Dubiela, średni pies brązowy z ciemnym nalotem, krótkowłosy z ul. Tatarkiewicza (na drugi dzień odebrany przez właściciela), suczka bulterier brązowa pręgowana z białymi dodatkami z ul. Zamkowej (na drugi dzień odebrana przez właściciela), suczka mało-średnia czarno-brązowa z ul Bytomskiem (po 4 dniach odebrana przez właściciela), pies średni biały krótkowłosy z ul. Wolności, pies mało-średni biszkoptowy krótkowłosy z ul. Wolności.

Przyprowadzone zostały: pies mały czarny podpalany krótkowłosy z ul. Kawika (po trzech dniach odebrany przez właściciela), średni pies czarny podpalany dłuższy włos klapnięte uszy z ul. Nocznickiego, 3 szczeniaki czarne z białymi dodatkami z ul. Zamkowej.

Adoptowanych zostało 7 naszych psiaczków: Alinka (7323) trafiła do mieszkania w Zabrzu, Sensi (9446) do mieszkania w Gostyninie, Rejmont (9451) do domku z ogrodem w Brzezince Rzeczycach, Koszyk (9472) do domku z ogrodem w Bytomiu, Blesiu (9468) do domku z ogrodem w Niekarmi, Pyza (9461) do domku z ogrodem w Zabrzu.

Trafiły do nas 2 kociaki: kocurek czarny z białymi dodatkami znaleziony w Ptakowicach oraz kocurek szarobury pręgowany z ul. Kochanowskiego.

Adoptowane zostały 4 koty: Murek (k-2648) trafił do mieszkania w Zabrzu, Synuś (k-2636) do mieszkania w Zabrzu, Gonzo (k-2642) do mieszkania w Bytomiu, Niusia (k-2635) do mieszkania w Rudzie Śląskiej.

Odebrany przez właściciela został Wulkan (9230), który tak naprawdę ma na imię Kuba i mieszka sobie w Gliwicach.

Z adopcji wrócił do nas Omo (k-2622) oraz Merkury (8472)

Za Tęczowy Most odeszła nasza Hajdi (3910)

Otrzymaliśmy dary od: Joanny, Izabeli, Cezarego, Marty, Pauliny, Anny, Marcina, Kliniki Weterynaryjnej w Zabrzu, Centrum Wsparcia Kryzysowego w Zabrzu, Marcina, Nadii, Natalii, Przedszkola nr 43 w Zabrzu, Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego w Zabrzu, klientów CH M1-sklep Auchan, oraz 3 anonimowych darczyńców. Odwiedzili nas również Uczniowie wraz z wychowawcami z Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy !!!

W minionym tygodniu przyjęliśmy do schroniska 8 psów oraz 7 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechały: mała sunia czarna podpalana krótkowłosa z ul. Wolności-przystanek Lompy, średnia suczka biało-czarna dereszowata z ul. Batorego, mała jamnikowata sunia sól-pieprz z ul. Strzelców Bytomskich, piesek mało-średni brązowy z ciemnym nalotem z ul. Badestinusa, średnia sunia czarno-brązowa pręgowana krótkowłosa z białym krawatem.

Przyprowadzone zostały: pies szczenię brązowy szorstkowłosy znaleziony na ul. Damrota oraz mała sunia czarna podpalana krótkowłosa z białym krawatem znaleziona przez dzieci w Biskupicach.

Wyrzucony przy schronisku został piesek szczenię czarny krótkowłosy.

Adoptowane zostały 4 nasze psiaki: Babi (9418) trafiła do domku z ogrodem w Zabrzu, Pikuś (9406) do mieszkania w Zabrzu, Świerka (9371) do mieszkania w Zabrzu oraz Perełka (9432) do mieszkania w Zabrzu.

Trafiło do nas 7 kociątek: rudy kocur znaleziony na ul. Budowlanej, kotka szarobura pręgowana z ul. Okrzei, którą oddał właściciel z powodu alergii dziecka oraz 5 kociaków z ul. Szczęść Boże (kocurek czarny, kocurek szarobury pręgowany, dwa kocurki białe z szaroburymi dodatkami oraz czarna koteczka).

Adoptowany został kocur Omo (k-2622), który trafił do mieszkania w Bytomiu.

Wrócił do nas Revan (8048) :(

Otrzymaliśmy dary od: Joanny, Wiktorii, Oliwii, Nowożeńców Sabiny i Miłosza :), Sandry, Przedszkola nr 20, Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi z Pyskowic oraz Kliniki Weterynaryjnej w Zabrza. Oprócz tego odwiedzili nas: Uczniowie wraz z wychowawcami z Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu, wychowawcy wraz z podopiecznymi z Centrum Wsparcie Kryzysowego w Zabrzu oraz z DPS "Wędrowiec" z Bytomia.

Wszystkim darczyńcom oraz odwiedzającym serdecznie dziękujemy!!!

W tym tygodniu trafiło do na 6 psów i 5 malutkich kociaków.

.
.

Z interwencji przyjechał do nas duży, czarny podpalany pies z ul. Witosa, którego kilka dni później odebrał właściciel.

Przyprowadzone zostały: średni, czarny podpalany pies z ul. Leszka Białego, mała, czarna podpalana suczka z ul. Lompy, którą odebrał właściciel, mała, biała z czarnymi dodatkami suczka z ul. Witosa i średnia, wilczasta suczka z ul. Bytomskiej.

Do swoich właścicieli wrócił Foster (9459) z ul. Krakusa, Perła (9464)z ul. Lompy i Szarik (9463) z ul. Witosa.

Adoptowanych zostało 11 naszych psiaków: Morena (9436) do domu z ogrodem w Gliwicach, Dropsik (8980), Saba (9416), Revan (8048), Agar (9421), Pikuś (9057), Maks (8890), Świerka (9371) do mieszkań w Zabrzu, Teli (9457) do mieszkania w Mysłowicach, Paolka (9411) do mieszkania w Pyskowicach i Mika (9348) do domu z ogrodem w Sierakowicach.

Trafiło do nas 5 kociątek: grafitowa koteczka i czarny kocurek z ul. Św. Wawrzyńca oraz miot 3 kocurków (jeden czarny i dwa rude) z ul. Beskidzkiej.

Adoptowana została koteczka Maskara (2607) do mieszkania w Zabrzu.

Niestety z adopcji po kilku dniach wróciła do nas Świerka (9371), gdyż właścicielce zmieniła się sytuacja życiowa.

Za Tęczowy Most odeszła Erisa (9067)

Dary otrzymaliśmy od: sklepu Zooplus,Przedszkola nr 8 w Zabrzu, Mateusza, Aliny, Teodora, Sary, Wioletty i Marcina, Bartka, rodziny adopcyjnej Sznapiego, Lidii, Henryka, Karoliny, Daniela, Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu, Szkoły Podstawowej nr 14 w Zabrzu, Firmy Mars Polska w Sochaczewie, Wiktorii, Marty, Oliwii, Jadwigi, Szkoły Podstawowej nr 22 w Zabrzu oraz Anastazji, Wiktorii i Oliwii.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

W tym tygodniu trafiło do nas aż 13 psiaków, a adoptowanych zostało 9 :)

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 11 psów: mały, czarny podpalany, szorstkowłosy piesek z ul. Rymera, mały, czarny podpalany, długowłosy psiak z ul. Legnickiej, mała, biało-czarna suczka z krótkim ogonkiem z ul. Bytomskiej, dwa małe, czarne podpalane pieski z ul. Krakowskiej, czarna podpalana, krótkowłosa suczka szczenie z ul. Sienkiewicza, średnia, czarna podpalana suczka z ul. Bytomskiej (którą odebrał właściciel) mały, czarny piesek z ul. Krakusa, biszkoptowy pies w typie labradora z ul. Lompy (którego odebrał właściciel), biszkoptowa suczka w typie labradora z ul. Gen. de Gauella i średnia, brązowa pręgowana suczka w typie amstafa z ul. 3go Maja. Przyprowadzony zostały duży, pręgowany pies w typie amstafa z ul. Srebrnej.

Z adopcji wróciła do nas Dulka (9100), ponieważ właściciel był chory i nie mógł się nią dłużej zajmować.

Do swoich właścicieli wróciło 5 psiaków: suczka w typie shih-tzu Zuza (9449) z ul. Leśnej, biało-czarna Maja (9450) z ul. Jordana, Strasiu (9442) z ul. Gen de Gauella, który okazał się Szarikiem, czarna podpalana suczka Bora (9458) z ul. Bytomskiej i piesek w typie labradora Rambo (9460) z ul. Lompy, który okazał się Albertem.

Adoptowanych zostało 9 naszych psiaków: Aramis (7466) do mieszkania w Piekarach Śląskich, Reks (9462), Saba (9377), Happy (9403), Willa (9418) do mieszkań w Zabrzu, Blanca (9414), Floksia (9417) do mieszkań w Bytomiu oraz Dulka (9100) i Junior (3263) do jednego mieszkania w Zabrzu.

Do schroniska trafił rudy pręgowany kocur z ul. Hermisza.

Adoptowany został nasz kocur Parszywek (2629) do mieszkania w Rudzie Ślaskiej.

Za Tęczowy Most odeszła mała, biało-czarna suczka przywieziona z interwencji z ul. Bytomskiej.

Odwiedziły nasz szkoły: Zespół Szkół nr 4 w Zabrzu i Szkoła Podstawowa nr 18 w Zabrzu. Dary otrzymaliśmy od: Marzeny, Danuty, Basi, Kasi, Oli, Jessi i Doroty, Wali, Henryka, studentów Uniwersytetu Śląskiego z wydziału zarządzania, Oli, Aliny, Mateusza i Teodora, Szkoły Podstawowej nr 18 w Zabrzu, Grzegorza oraz zebrane przez uczestników i członków Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji na akcji Zabytki Nocą. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!! :)

Do schroniska przyjęliśmy 8 psiaków i 1 kota, a 6 naszych psiaków zostało adoptowanych.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 7 psów: mały, czarny podpalany piesek w typie yorka z ul. Niedziałkowskiego, średnio-duży, biszkoptowy pies w typie labradora z ul. Webera, mała, ruda suczka z Parku Poległych Bohaterów, mała, brązowa z czarną kamizelką i dłuższym włosem suczka z ul. Skargi, mały, czarny psiak z krótkim ogonkiem z ul. Tarnopolskiej, mała, biało-czarna z dłuższym włosem suczka z ul. Jordana i biała w kremowo-czarne łaty suczka shih-tzu z ul. Leśnej.

Przyprowadzona została mała, brązowa z ciemnym nalotem suczka z ul. Jagiellońskiej.

Adoptowanych zostało 6 psiaków: Rewia (9428) do domu z ogrodem w Rudach, biało-brązowy szczeniak (9440) do mieszkania w Rudzie Ślaskiej, Baster (8801) do mieszkania w Krakowie, Zamba (9369) do domu z ogrodem w Bełku, Nuka (9336) do mieszkania w Zabrzu i Lifka (9404) do mieszkania w Siemianowicach Śląskich.

Do właściciela trafił: Karmel (8505) z ul. Niedziałkowskiego i Elmo (9444), który trafił do nas z ul. Webera.

Do schroniska trafiła szarobura pręgowana kotka znaleziona w koszyku na klatce schodowej przy ul. Klonowej.

Niestety wróciła do nas z adopcji kotka Maskara (2608).

Odwiedziły nas szkoły: Gimnazjum z Siemoni, Zespół Szkół nr 4 z Zabrza oraz Zabrzański Zespół Szkół Sportowych.

Dary otrzymaliśmy od: Piotra i Hanny, Bogdana i ekipy motocyklistów, Łukasza, Lidii, Henryka, Aliny i Mateusza, Domu Pomocy Społecznej "Wędrowiec" w Bytomiu, Klaudii, Tomasza, Agnieszki, Sandry, Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego w Zabrzu, Natalii, Anny, Sabiny, Urszuli.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!! :)

 

 

Trafiło do nas 10 psów i 10 zostało zaadoptowanych :-)

.
.

Z interwencji przyjechały do nas: suczka mała czarna kudłata bez nóżki z Firmy Kopex Machinery przy ul. 3-go Maja, pies duży brązowy ala bokser z ul. Karkowskiej, suczka duża owczarkowata czarna podpalana z ul. Mikulczyckiej,mała sunia czarna podpalana krótkowłosa z ul. Mickiewicza, piesek szczenię brązowe z ciemnym nalotem podrzucony do Lecznicy Weterynaryjnej przy ul. Szczęść Boże, pies mix staffik brązowy z białymi dodatkami z ul. Franciszkańskiej, suczka mało-średnia ruda z ciemnym nalotem z ul. Krakowskiej, piesek szczenię biało-brązowy krótkowłosa z ul. Wolności, pies owczarek niemiecki z ul. Czogały, pies mało-średni czarny podpalany z dłuższym włosem z ul. de Gaulle'a.

Do swoich właścicieli wróciły: Tyran (9434) z ul. Krakowskiej, Sisi (9435) z ul. Mikulczyckiej, Mantus (9438) z ul. Franciszkańskiej, Carlos (9441) z ul. Czogały, Tina (9439) z ul. Krakowskiej.

Adoptowanych zostało 10 naszych psiaków: Grusia (9409) trafiły do mieszkania w Zabrzu, szczenię (9430) do domu z ogrodem w Wełtyniu, Melodia (9387) do mieszkania w Gliwicach, Hofi (9424) do mieszkania w Zabrzu, Niki (9412) do mieszkania w Zabrzu, Polar (9413) do mieszkania w Zabrzu, Trawel (9415) do mieszkania w Dąbrowie Górniczej, Betsi (9423) do mieszkania w Gliwicach, Aluś (9437) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Maldir (9131) do mieszkania w Katowicach.

Za Tęczowy Most odeszła nasza Kora (9134) :(

Adoptowane zostały 3 koty: Figi (k-2626) trafiła do mieszkania w Tarnowskich Górach, Maryna (k-2602) do domku z ogrodem w Rudzie Śląskiej oraz Buźka (k-2624) do mieszkanie w Zabrzu.

Otrzymaliśmy dary od: Pani Jagody, Pani Marty, Pani Barbary, Pani Danuty, Pani Ani oraz Pana Krzysztofa :) Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

W mijającym tygodniu trafiło do nas 12 psiaków i 3 kociaki.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 7 psiaków: ruda, krótkowłosa suczka szczenie z ul. Grunwaldzkiej, mały, czarny, piesek w typie cocker spaniela wyłowiony z rzeki Bytomki, brązowa z czarnym nalotem i białym krawatem suczka szczenie z ul. Kosmowskiej, czarny podpalany z białymi dodatkami piesek szczeniak z ronda Mehoffera, mała, brązowa suczka z ul. Wyzwolenia, czarna podpalana suczka szczenie z ul. Buchenwaldczyków i średnio-duży, czarny piesek w typie labradora z ul. Chojnickiego.

Przyprowadzonych zostało 5 piesków: duża, czarna podpalana suczka w typie owczarka z ul. Bytomskiej, dwa szare z białymi dodatkami szczeniaczki (piesek i suczka) z ul. Pawliczka, średnia, czarno-biała suczka, która biegała po parkingu przy CH Platan i mała, czarna, starsza suczka z dłuższym kręconym włosem z ul. Modrzewiowej.

Do swoich właścicieli wróciły: Luna (9429) z terenu CH Platan, Maks (9431) z ul. Chojnickiego, Sami (9425) z ul. Bytomskiej.

Adoptowanych zostało 9 naszych psiaków: Julcia (9422) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Pauza (9195) do domu z ogrodem w Zabrzu, biszkoptowy szczeniak (9420), Olinka (9399), Dezma (9375), Faso (9426) i Pinko (9225) do mieszkań w Zabrzu, Niro (9113) do mieszkania w Gliwicach i Burkina (9427) do domu z ogrodem w Łanach.

Do schroniska trafiły 3 koty: kotka tricolor z ul. Witosa, czarno-biały kocur z ul. Kochanowskiego i czarno-biały kocur z ul. Kruczkowskiego.

Adoptowane zostały 2 koty: Emilka (2584) do mieszkania w Zabrzu i Laki (2633) do mieszkania w Rudzie Śląskiej.

Otrzymaliśmy dary od: Pawła, Jerzego, Mateusza, Anny, Moniki, Iwony, Kasi, Dominiki, Lidii, Firmy DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA w Rybniku, Sklepu Pet-Smile, Kamili i Marcina, Karoliny, Nikoli, Klaudii i Karoliny, Marii oraz zebrane na akcji PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

Przybyło nam 11 psiaków, a tylko 3 zostały adoptowane.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 6 psiaków: malutki, szaro-brązowy z dłuższym włosem piesek z ul. Młodego Górnika, mało-średni, brązowy z ciemnym nalotem piesek z ul. Wolności, mała, jasnobrązowa z ciemnym nalotem i białym krawatem suczka z ul. Dąbrowskiego, mała, czarna podpalana z dłuższym włosem suczka przywiązana do trzepaka na pl. Kazimierza, mały, czarny podpalany, krótkowłosy piesek z ul. Gen. de Gaulle'a i biszkoptowa suczka szczenie z ul. Wallek-Walewskiego.

Przyprowadzone zostały 3 psiaki: mała, biszkoptowa suczka w typie cocker spaniela z ul. Kosmowskiej, mało-średnia, czarna z białym krawatem i łapkami, krótkowłosa suczka znaleziona na osiedlu Janek, mała, biało-szara, szorstkowłosa suczka z ul. Bytomskiej.

Niestety wróciły do nas z adopcji 2 suczki: Alinka (7323) i niewidoma Nilta (5239) :( Adoptowane zostały 3 psiaki: Sverka (8934) do mieszkania w Gliwicach, Finga (9397) do mieszkania w Bytomiu i Mija (7303) do domu z ogrodem w Lędzinach.

Trafiło do nas 6 kotów: młodziutki, szarobury pręgowany kocurek z ul Bytomskiej, czarny kocur z ul. Gen. de Gaulle'a, szarobury pręgowany kocur z ul. Rymera, czarna kotka z 2 czarnymi, maleńkimi kociętami (kotką i kocurkiem) z ul. Niedziałkowskiego.

Do swoich właścicieli wrócił czarny kocur z ul. Gen. de Gaulle'a.

Za Tęczowy Most odeszła koteczka Lenka (2625).

Otrzymaliśmy dary od: Joanny, Pawła, Agnieszki, Przedszkola nr 46 "Witaminka" w Bytomiu, Weroniki i Aleksandry, Sary i Izabeli, Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Weroniki, Lidii, Beaty, Szkoły Podstawowej nr 5 w Zabrzu, Przedszkola nr 36 w Zabrzu, Izy, Firmy Handlowo-Usługowej w Zabrzu, Bartłomieja, Anny, Zespołu Szkół nr 3 w Zabrzu, Pauliny, Ewy, Mai oraz zebrane na akcji Leśne Run. Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!! :)

W mijającym tygodniu trafiło do nas 8 psiaków i 2 koty.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 6 psiaków: mały, czarny, szorstkowłosy piesek z ul. Tarnopolskiej, którego właściciel trafił do szpitala, brązowy piesek w typie chow-chow z terenu Cmentarza Św. Franciszka na ul. Wolności, brązowa, pręgowana suczka w typie amstafa z Dworca PKP, mała, jasnobrązowa, szorstkowłosa suczka z ul. Podgórnej, mały, rudy psiak z ul. Wolności i mała, czarna podpalana suczka z ul. Olchowej.

Przyprowadzony został duży pies w typie owczarka z ul. Wallek-Walewskiego.

Niestety wrócił do nas z adopcji Rayder (9003).

Do swoich właścicieli wróciły: Misiu (9407) z terenu Cmentarza na ul. Wolności i Olek (9404) z ul. Traktorzystów, który nazywa się Benny.

Adoptowane zostały 4 nasze psiaki: Leon (3564) do mieszkania w Sosnowcu, Inżynier (9349) do mieszkania w Bytomiu, Medżik (9252) do mieszkania w Mysłowicach i Malwa (9281) do mieszkania w Zabrzu.

Do schroniska trafiły 2 kotki: pręgowany kocur z ul. Grażyńskiego i rudy kocur z ul. Kowalskiej.

Niestety wrócił do nas z adopcji kociak Sznurek (2610).

Właściciel odebrał rudego kocura z ul. Kowalskiej.

Adoptowana została biało-czarna koteczka do mieszkania w Rudzie Śląskiej.

Dary otrzymaliśmy od: Przedszkola nr 49 "Witaminka" w Bytomiu, Danuty, Sary i Michaliny ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Zabrzu, Niny i Marka, Agnieszki, Joli, Lidii, Eweliny i Tomasza, Zespołu Szkół nr 4 w Zabrzu, Anny, Pauli i Marcina, Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu, Sandry, Szkoły Podstawowej nr 41 przy Zespole Szkół Specjalnych w Zabrzu, Sklepu "Netto" w Zabrzu i Centralnego Laboratorium Pomiarów Badawczych w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy! :)

 

 

 

W tym tygodniu przybyło nam 12 psiaków i 2 koty.

.
.

Z interwencji przyjechały do nas 4 psiaki: kremowo-biała suczka w typie shih-tzu z ul. Św. Wawrzyńca, średni, czarny jasnopodpalany, szorstkowłosy piesek z ul. Pawliczka, mały, biały, starszy piesek w typie maltańczyka z Kliniki Weterynaryjnej na ul. Lipowej i piesek szczeniak, czarno-szary, krótkowłosy z ul. Szczęść Boże.

Przyprowadzone zostały 3 psy: mało-średnia, czarno-biała z brązowymi dodatkami suczka z ul. Krakusa, brązowy z ciemnym nalotem piesek szczeniak i czarna podpalana suczka szczenie z ul. Lazara.

Przywiązana do schroniskowego płotu została mała, czarna podpalana suczka.

Niestety wróciły do nas z adopcji 4 psiaki: Dropsik (8980), Norton (6609), Mija (7303) i Keni (7049) :( Do swoich właścicieli wrócił: Wind (9396) z ul. Sienkiewicza, który u swoich właścicieli nazywał się Pako.

Adoptowanych zostało 6 naszych psiaków: Tuś (9400) do mieszkania w Bytomiu, Finley (9368), Tiba (8772), czarna podpalana suczka szczenie (9398) i Norton (6609) do mieszkań w Zabrzu, a Zong (9395) do mieszkania w Katowicach.

Do schroniska trafiły 2 kotki: szarobura pręgowana, młodziutka koteczka znaleziona przy drodze do schroniska i szarobura pręgowana z rudymi dodatkami i białymi łapkami kotka z ul. 3go Maja.

Do swojej właścicielki wróciło 8 kotów: Minka (2613), Knor (2614), Amino (2615), Kizia (2616), Enigma (2617), Nadia (2618), Kazia (2619) i Mizia (2620) z ul. Sienkiewicza.

Adoptowane zostały 2 kotki: Zagrycha (2479) do mieszkania w Rudzie Śląskiej i czarna koteczka (2599) do mieszkania w Zabrzu.

Za Tęczowy Most odszedł starszy kocur Generał (2314).

Dary otrzymaliśmy od: Przedszkola nr 11 w Zabrzu, Firmy MARS POLSKA, Publicznego Gimnazjum w Siemoni, Adama, Wiktorii, Artura, Szkoły Podstawowej nr 21 w Zabrzu, Piotra i Hanny, Lidii z Zakładu Fryzjerskiego \"Filomena\" w Gliwicach, Szkoły Podstawowej nr 6 w Zabrzu i dary zebrane na sobotniej akcji w CH PLATAN.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!! :)

 

 

 

Przybyło nam 8 psiaków , a adoptowano 7 .

.
.

Z interwencji przyjechały do nas 4 psiaki: średni, czarny pies z ul. Struga, duża, biała suczka z ul. Koziołka, biało-brązowy, średni psiak w typie pit bulla z Al. Korfantego i biszkoptowy piesek szczeniak z krótkim ogonkiem z ul. Uchodźców.

Przyprowadzone zostały 3 psiaki: mało-średni, brązowy psiak z ul. Jagiełły, biało-brązowy, krótkowłosy piesek szczeniak z ul. Kościuszki i mały biszkoptowy piesek z dłuższym włosem i krótkim ogonkiem z ul. Sienkiewicza.

Wróciła do nas z adopcji suczka Pauza (9195 :-((

Do swoich właścicieli wróciły: Brytan (9390) z ul. Struga, Mona (9392) z ul. Koziołka i Perełka (9364) z ul. Urbana.

Adoptowanych zostało 7 psiaków: Alaska (9380) do domu z ogrodem w Sączowie, Romcia (9359) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Ekles (9367) do mieszkania w Pyskowicach, Rayder (9003), Enya (6022), biszkoptowy szczeniak (9394) i Kendra (8096) do mieszkań w Zabrzu.

Do schroniska przyjęliśmy czarno-białą kotkę z ul. Świerkowej.

2 kotki wróciły z adopcji : Minka (2613) i czarna koteczka (2599) adoptowana od nas w grudniu.

Adoptowano 3 nasze koty: Aurora (2435) i Sznurek (2610) do mieszkań w Zabrzu oraz Katli (2352) do mieszkania w Gliwicach.

 

 

Otrzymaliśmy dary od: Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Aleksandry, Mai, "Domu Nadziei" w Bytomiu, klientów Firmy Handlowo-Usługowej w Zabrzu, Przedszkola nr 58 w Katowicach, Szkoły Podstawowej nr 26 w Zabrzu i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy! :)

W tym tygodniu do naszego schroniska trafiło 18 psiaków: 6 z interwencji, 10 przyprowadzonych i 2 zwrócone z adopcji. Niestety wróciła do nas także jedna koteczka.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 6 psiaków: mała, brązowa z ciemnym nalotem, krótkowłosa suczka z ul. Grunwaldzkiej, 3 szczeniaczki (biszkoptowa suczka, czarny podpalany piesek i piesek tricolor) z ul. Sienkiewicza, mały, biszkoptowy, starszy piesek z ul. Pokoju, mała, czarna podpalana z dłuższym włosem suczka przywiązana do ławki przy ul. 1go Maja,, mały, czekoladowy jasno podpalany piesek z ul. Wolności, mała, ciemnobrązowa z ciemnym nalotem suczka z Parku przy ul. Krakowskiej.

Przyprowadzonych zostało aż10 psiaków: mała, biało-czarna z dłuższym włosem suczka z ul. Opolskiej, piesek, szczeniak tricolor z ul. Zapolskiej, mały, jasnobrązowy, starszy piesek znaleziony przy Dworcu PKP, 6 biało-czarnych i czarno podpalanych szczeniaczków (4 pieski i 2 suczki) znalezionych w mokrym kartonie na śmietniku, brązowa suczka w typie jamnika z ul. Jaworowej.

Niestety wróciły do nas z adopcji: Mika (9348) i Nora (7471).

Adoptowanych zostało 16 naszych psiaków: Tina (9386) do mieszkania w Bielsku-Białej, Agita (9383) do mieszkania w Rudzie Śląskiej, Pauza (9195), Dafnis (9382) do mieszkań w Gliwicach, Ferduś (9388) do domu z ogrodem w Niewieszu, Kido (9385) i Biju (9373) poszły razem do jednego mieszkania w Sosnowcu, Fargo (9384) do domu z ogrodem w Boguszycach, Bebs (9381) do mieszkania w Będzinie, Zippy (9376) do mieszkania w Bytomiu, Zelka (8756) do domu z ogrodem w Szczerbicach, Dżemima (9372) do mieszkania w Pyskowicach, Flaj (9374) do domu z ogrodem w Zabrzu, Sedan (9346), Poker (9340) i Kasia (9350) do mieszkań w Zabrzu.

Z adopcji wróciła do nas koteczka Zagrycha (2479).

Adoptowana została 1 kotka Żabcia (2606) do mieszkania w Świętochłowicach.

Za Tęczowy Most odszedł Bartuś (913) i mały, jasnobrązowy piesek przywieziony z interwencji (9379).

Dary otrzymaliśmy od: Oli, Gimnazjum nr 24 w Zabrzu, Iwony, Antosia, Lidii i przyjaciół, Uli, Przedszkola nr 48 z oddziałem integracyjnym w Zabrzu, Piotra, Jana, Sandry i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zabrzu.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!!!

W tym tygodniu trafiło do nas 12 psiaków i aż 11 kociaków.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 8 psiaków: mała, jasnobrązowa, szorstkowłosa suczka z ul. Tetmajera, średnia, czarna podpalana suczka z dłuższym włosem z ul. Zwrotniczej, średnia, brązowa, krótkowłosa suczka z ul. Żnieńskiej, mała, brązowa z ciemnym nalotem i falistym włosem suczka z ul. Św. Urbana, mały, czarny, szorstkowłosy z siwą mordką piesek z ul. Pogodnej, mały, czarny podpalany piesek w typie yorka z ul. Św. Kamila, mały, czarny podpalany piesek z dłuższym włosem z ul. Olchowej i mała, brązowa suczka z dłuższym włosem z Parku Świerczewskiego na ul. 3go Maja.

Przyprowadzone zostały 3 psy: czarny podpalany piesek szczeniak z ul. Jordana, mała, czarna podpalana z białym krawatem suczka z ul. Staszica i średni, czarny pies z ul. Brzóski.

Przez schroniskowy płot został przerzucony mały, czarny, krótkowłosy szczeniaczek.

Niestety z adopcji wróciła do nas Tiba (8772).

Do swoich właścicieli wróciły 4 psiaki: Czika (9361) z ul. Tetmajera, Reks (9358) z ul. Sienkiewicza, Fiona (9362) z ul. Zwrotniczej i Moreno (9351) z ul. Kossaka, który okazał się Brutusem.

Adoptowanych zostało 12 naszych piesków: Śnieżynka (9275) do mieszkania w Chorzowie, do mieszkań w Zabrzu poszło 6 psiaków Magzo (9196), Czest (7309), Fiorino (9365), czarny podpalany szczeniaczek (9360), Wojtuś (9357) i Godryk (8111), do domu z ogrodem w Knurowie poszedł Atos (8383), Agatka (9241) do mieszkania w Pyskowicach, Rikon (8994) i Czaruś (8983) do domów z ogrodem w Zabrzu, a Racja (9269) do mieszkania w Dąbrowie Górniczej.

Do schroniska przyjęliśmy 11 kotów: z ul. Sienkiewicza przyjechało do nas 8 kotów- czarny kocurek, dwie biało-szaro-bure koteczki, dwie szarobure koteczki, dwie biało-czarne koteczki i biały z ciemnobrązowymi dodatkami kocurek, a z ul. Żnieńskiej trafiły do nas trzy kociaki- koteczka tricolor, czarny kocurek i szarobury pręgowany z białymi dodatkami kocur.

Adoptowanych zostało 5 naszych kociaków: Szuwarek (2127) do mieszkania w Zabrzu, Gimli (2592) do domu z ogrodem w Zabrzu, Niteczka (2612) do mieszkania w Gliwicach, Minka (2613) do domu z ogrodem w Bojszowie i Szpulka (2611) do domu z ogrodem w Bytomiu.

Za Tęczowy Most odszedł nasz kochany Ottuś (5054).

Dary otrzymaliśmy od: Renaty, Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu, Huberta, Bogusi, Aleksandry, Barbary, Kamila, Pauliny, Patrycji, Łukasza i Marzeny, Bogdana, Basi z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu, Żanety, Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Zabrzu, Sklepu Auchan w Gliwicach i Katarzyny.

Wszystkim bardzo dziękujemy.

 

 

W minionym tygodniu w naszym schronisku przybyło 14 psiaków i 8 kotów.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 7 psiaków: mało-średni, czarny z falistym włosem psiak z ul. Kossaka, mały, czarny, krótkowłosy piesek z ul. Kalinowej, duży, czarny, owczarkowaty pies z ul. Pokoju, czarna podpalana suczka szczenie z cmentarza na ul. Ofiar Katynia, 2 psiaki mało-średni, czarny z dłuższym włosem i biszkoptowy w typie golden retrivera z ul. Damrota, czarny szczeniak w typie labradora z ul. Banachiewicza.

Przyprowadzone zostały 3 psiaki: mała, czarna, krótkowłosa suczka z ul. Przystankowej, mały, czarny podpalany piesek z ul. Sienkiewicza i mała, czarna podpalana suczka z ul. Wolności.

Wyrzucony z samochodu koło schroniska został średnio-duży, brązowy pręgowany psiak.

Niestety wróciły do nas z adopcji 3 pieski: Golds (5804), Magzo (9196) i Sverka (8934).

Szczęśliwie do swoich właścicieli wróciły: Sauron (9345) z pl. Warszawskiego, okazał się Misiem, Dżeki (9335), Wiki (9334) i Kora (9333) z ul. Korczoka, Mika (9348) z ul. Robotniczej, Dick (9353) z ul. Pokoju, Maks (9355) i Badi (9356) z ul. Damrota oraz Reks (8567) z ul. Osiedleńczej.

Adoptowanych zostało 7 psiaków: Golds (5804) do mieszkania w Bytomiu, Nesia (9354), Cynka (9277) do mieszkań w Rudzie Śląskiej, Gwiazdka (9278), Nadzieja (9191) do mieszkań w Zabrzu, Viva (9311) do domu z ogrodem w Rudzie Śląskiej i Panczo (9314) pojechał do Niemiec.

Do schroniska przyjechało 7 kociaków: czarny kocur z ul. Łanowej, biało-szarobura koteczka z 2 kociętami (szaro-buro-pręgowaną kotką i biało-szaroburym kocurkiem), 3 kociaki z ul. Sienkiewicza (czarno-biały kocurek oraz 2 koteczki czarno-biała i szaro-buro-pręgowana z białymi dodatkami).

Wrócił do nas z adopcji kocurek Szuwarek (2127):-((

Adoptowanych zostało 5 naszych kotów: Kajtek (2609), Ołówek (2608) do mieszkań w Rudzie Ślaskiej, biało-brązowy kocurek (2605), Miluś (2603) i szaro-buro-pręgowana koteczka (2607) do mieszkań w Zabrzu.

Otrzymaliśmy dary od: Kliniki Weterynaryjnej na ul. Kochanowskiego, Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP, Klientów Sklepu NETTO, Krzysztofa, Agaty, Leszka, Arkadiusza, Tomasza, Łukasza, Magdaleny, Patrycji, Centralnego Laboratorium Pomiarowo-Badawczego w Zabrzu, Sandry, Agaty oraz Szpitala Miejskiego w Zabrzu.

Bardzo wszystkim dziękujemy !!!

W mijającym tygodniu trafiło do nas 11 psiaków, 3 wróciły a adoptowanych zostało 14.

.
.

 

Przyjechały do nas 4 psy: duża, czarna podpalana, długowłosa suczka w typie owczarka z Parku im. Poległych Bohaterów, starszy, średni, biszkoptowy piesek z pl. Warszawskiego, mały, jasnobrązowy, krótkowłosy piesek z ul. Zakątek, brązowa, krótkowłosa, suczka szczenie z ul. Robotniczej.

Przyprowadzone zostały 2 psiaki: czarna suczka w typie labradora z ul. Ślęczka i średnio-duży, brązowy z ciemnym nalotem piesek z ul. Kalinowej. Niedaleko schroniska przy stawie biegał duży, czarny podpalany, długowłosy piesek w typie owczarka.

Niestety wróciły do nas z adopcji: Obsesja (7500), Cynka (9277), Śnieżynka ((275) i Reks (8567).

Do swoich właścicieli wróciły: Kuba (9342) z ul. Kruczkowskiego, Enter (9338) z ul. Przemysłowej, który okazał się Alfem i Otila (9343) z Parku im. Poległych Bohaterów, która nazywa się Safra.

Adoptowanych zostało 14 psiaków: Salina (9271) do mieszkania w Gliwicach, Fabio (9313), Kromcia (9287), Girdina (9299) do mieszkań w Bytomiu, Gumisia (9328) do domu z ogrodem w Siemoni, Bongo (9006), Atos (9303), Jędrek (9337), Bunio (9330), Calineczka (9280) do mieszkań w Zabrzu, Luna (9317) do mieszkania w Świętochłowicach, Mgiełka (9276) i Czarodziejka (9279) do jednego domu z ogrodem w Piekarach Śląskich i Bofun (8320) do domu z ogrodem w Gierałtowicach.

Do schroniska trafił biało-beżowo-brązowy kocurek z ul. Jodłowej.

Za Tęczowy Most odeszły: Jerba (9327) i średni, brązowy piesek z ciemnym nalotem (9341).

Otrzymaliśmy dary od: Lidii, Sandry z przyjaciółmi, Marka, Filipa, Urszuli, właścicieli Jagódki, Szkoły Podstawowej im. G. Morcinka w Gierałtowicach, Waldemara, Magdaleny, Agnieszki, Kamila, Anety, Kasi, Krystyny, Emilii, i Szkoły Podstawowej nr 25 w Zabrzu. Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!! :)

W tym tygodniu do naszego schroniska trafiło 18 psiaków i 2 kociaki.Z interwencji przyjechało do nas 9 psiaków, 5 zostało przyprowadzonych, 1 przywiązany do płotu, a 3 wróciły z adopcji.

.
.

Z interwencji przyjechały do nas: mało-średnia, biało-ruda suczka z ul. Szczęść Boże, duża, brązowa z ciemnym nalotem suczka z ul. Legnickiej, 2 małe, starsze, brązowe z ciemnym nalotem suczki i mały czarny z białymi dodatkami piesek z ul. Korczoka, biało-czarny piesek szczenię z Lecznicy Weterynaryjnej na ul. Szczęść Boże, duży, czarny podpalany piesek z dłuższym włosem, w typie owczarka niemieckiego z ul. Przemysłowej, duża, czarna suczka z dłuższym włosem z ul. Marii Curie-Skłodowskiej oraz mały, brązowy z ciemnym nalotem piesek z ul. Kruczkowskiego.

Przyprowadzonych zostało 5 psiaków: mała, biszkoptowa suczka z klapniętymi uszkami z ul. Korczoka, 3 szczeniaczki (jedna biało-czarna suczka i dwa czarne podpalany pieski) z ul. Lompy i mały, beżowy piesek w typie pekińczyka z ul. Zwycięstwa.

Do schroniskowego płotu został przywiązany średni, brązowy z ciemnym nalotem piesek.

Niestety wróciły do nas z adopcji: Debi (9261), Atos (8383) i Pikuś (9057).

Szczęśliwie do swoich właścicieli wróciły: Bursztynek (9235) z ul. Opawskiej, który okazał się Stasiem i duża, czarna suczka (9339) z ul. Marii Curie-Skłodowskiej.

Adoptowanych zostało 10 psiaków: Bruszka (9307) do mieszkania w Gliwicach, Majka (9331), Giltar (9247) poszły do domów z ogrodem w Rudzie Ślaskiej, Ptyś (9309) do mieszkania w Zabrzu, Gumiś (9329) do domu z ogrodem w Bytomiu, Alwin (9305), Koala (9325) do mieszkań w Chorzowie, Nugat (9308) do mieszkania w Bytomiu, Polar (9326) do domu z ogrodem w Wieszowie i Lizus (9243) do mieszkania w Kędzierzynie Koźlu.

Do schroniska przyjęliśmy 2 kociaki: szaroburą pręgowaną kotkę z ul. Rymera i białego w szarobure pręgowane łaty kocurka z ul. Krasińskiego.

Adoptowana została 1 kotka Rosita (2486) do mieszkania w Zabrzu.

Dary otrzymaliśmy od: Lucyny, Gimnazjum nr 24 w Zabrzu, 36 Zabrzańskiej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Wataha" im. Szarych Szeregów, Kariny, Piotra, Publicznego Gimnazjum w Siemoni, Lidii i przyjaciół, Anity, Zbigniewa i Oliwii, parafii Św. Wojciecha, Małgorzaty, Zespołu Szkół Spożywczych w Zabrzu, Biblioteki Miejskiej Filii nr 4 w Zabrzu i Sklepu ZOOAfryka w Gliwicach.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

 

W tym tygodniu przybyło nam 15 psiaków- 7 przyjechało z interwencji, 6 zostało przyprowadzonych, 1 przerzucony przez schroniskowy płot, a 1 zwrócony z adopcji.

.
.

Z interwencji przyjechało do nas 7 psiaków: mała, jasnobrązowa z czarnym grzbietem suczka z ul. Mehoffera, duży, czarny podpalany piesek w typie owczarka z ul. Szafarczyka, duża, czarna z białym krawatem suczka z terenu Firmy POWEN na ul. Wolności, mały, brązowo-biały piesek ze stojącymi uszkami z ul. Pistowskiej, mały, czarny piesek z krótką sierścią z ul. Strażackiej, piesek szczeniak, tricolor, bez ogonka z ul. Wolności, duża, suczka w typie owczarka z ul. Tatarkiewcz.

Przyprowadzonych zostało 6 psiaków: mała, czarna suczka z brązowymi łapkami z ul. Strzelców Bytomskich, mały, jasnobrązowy z ciemnym nalotem i stojącymi uszkami piesek z ul. Andersa, duży, czarny piesek w typie labradora z ul. Nowowiejskiego, mała, czarna podpalana suczka z ul. 3go Maja, duży, biszkoptowy pies w typie labradora z ul. Zapolskiej i czarna z białym krawatem suczka szczeniak z ul. Rodziewiczówny.Przerzucona na wybieg przez schroniskowy płot została beżowa suczka szczeniak.

Niestety wrócił do nas z adopcji Narcyz (9175).

Do swoich właścicieli wróciły: czarny piesek w typie labradora z ul. Nowowiejskiego, biszkoptowy piesek w typie labradora z ul. Zapolskiej i Karwes (9310) znaleziony przy średnicówce, który okazał się Jożinem.

Adoptowanych zostało 7 naszych psiaków: Racuch (8780) do mieszkania w Dąbrowie Górniczej, Dejzi (9286), Bambi (9321) do mieszkań w Zabrzu, Dali (9242) do mieszkania w Katowicach, Kunia (9222) do domu z ogrodem w Tychach, beżowa suczka szczeniak (9319) do domu z ogrodem w Łopocznie i Dylan (9301) do domu z ogrodem w Zabrzu.

Adoptowany został 1 kociak: Farcik (2488) do mieszkania w Zabrzu.

Za Tęczowy Most odeszły: duży, czarny podpalany piesek przywieziony z interwencji z ul. Szafarczyka i koteczka Saga (2416).

Otrzymaliśmy dary od: Aleksandra, Gimnazjum nr 24 w Zabrzu, Agaty, Joanny, Przedszkola Niepublicznego "Koszałek" w Gliwicach, Przedszkola nr 25 w Zabrzu, Beaty i Oli oraz mieszkańców kamienicy z Katowic, Centrum Edukacji i Rehabilitacji w Zabrzu, Firmy Handlowo-Usługowej w Zabrzu, Adriana i Adama.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

W tym tygodniu do schroniska trafiło 11 psiaków. Z interwencji przyjechały do nas 3 psiaki, 6 zostało przyprowadzonych, a 2 zwrócone z adopcji.

.
.

Z interwencji przyjechały 3 psiaki: mało-średnia, biało-brązowa suczka z ul. Słowackiego, duży, czarny podpalany piesek w typie owczarka z ul. Sienkiewicza i mały, czarny podpalany piesek w typie ratlerka z ul. Londzina.

Przyprowadzonych zostało 6 psiaków: średni, brązowy z czarną kamizelką, szorstkowłosy piesek złapany koło średnicówki, 3 brązowe szczeniaczki (dwie suczki i piesek) z ul. Cmentarnej, czarny, krótkowłosy piesek szczeniak z ul. Poległych Górników i czarny piesek szczeniak z ul. Tuwima.

Niestety wróciły do nas z adopcji: Halvar (8858) i Piorun (6432)

Do swoich właścicieli wróciło 5 psiaków: Kult z ul. Wolności, który nazywa się Rox, Pimpulinek z ul. Zamkowej, który nazywa się Pako, Gejzer (9292) z ul. Wandy, który nazywa się Pimpek, Józek (9283) z ul. Tarnopolskiej, który nazywa się Kacper i Mero (9312) z ul. Sienkiewicza.

Do adopcji trafiło aż 11 naszych psiaków: Piegusek (9288) do mieszkania w Gliwicach, Bazyl (9221), Nektar (9296), Dorian (9189), Kermisia (9297), Debi (9261) i brązowa sunia szczeniak (9306) wszystkie trafiły do mieszkań w Zabrzu, Krakers (9295) i Dulka (9100) do mieszkań w Rudzie Śląskiej, Cedryk (9203) do mieszkania w Siemianowicach Śląskich i Kefir (9108) pojechał aż do mieszkania w Szczecinie.

4 nasze kociaki zostały adoptowane: Lolcia (1718) i Staflik (2442) do mieszkań w Zabrzu, Karsa (2440) i Blekusia (2577) do mieszkań w Rudzie Śląskiej.

Za Tęczowy Most odszedł nasz kochany staruszek Worsti (6865)

Dary otrzymaliśmy od: Natalii, Anny i Asi, Magdaleny, Katarzyny, Jacka, Piotra i Hanny, Michaliny, Lidii, Przedszkola Miejskiego "Zielony zakątek" w Bytomiu, Stanisława, Basi, Kasi i Krzysztofa, Kliniki Weterynaryjnej w Zabrzu, Marii, Sandry i Edyty.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!!

W tym tygodniu przybyło nam aż 17 pisaków i 1 kociak, na szczęście część z nich odebrali właściciele. Z interwencji przyjechało do nas 10 psiaków, 5 zostało przyprowadzonych, a 2 zwrócone z adopcji.

.
.

Z interwencji przyjechało do na 10 psiaków: mało-średni, czarny z siwym pyszczkiem piesek z ul. Wolności, mały, brązowy z ciemnym nalotem i krótkim ogonkiem piesek z ul. Tatarkiewicza, duży, czarny podpalany piesek w typie owczarka z ul. Bytomskiej, duży, beżowy piesek z ul. De Gaulle'a, pies i suczka w typie owczarka z ul. Zembali, średnia suczka tricolor z Kliniki Weterynaryjnej na ul. Kochanowskiego, duży, srebrny pies w typie alaskan malamute z ul. Staropolskiej, mały, czarny podpalany piesek z białymi łapkami w typie ratlerka z ul. Zamkowej i mały, czarny podpalany, szorstkowłosy piesek w typie jamnika z ul. Sienkiewicza.

Przyprowadzonych zostało 5 psiaków: mały, krótkowłosy piesek tricolor z ul. Rolnika, 3 szczeniaczki (dwa pieski i suczka) z ul. Franciszkańskiej i mały piesek tricolor z dużymi uszkami znaleziony na Maciejowie.

Niestety wróciły do nas z adopcji: Tatianka (9167) i Lotek (8921).

Do swoich właścicieli wróciły: Nuka (9291) z ul. De Gaulle'a, , Max (9294) z ul. Tatarkiewicza, Fredek (9304) znaleziony na Maciejowie, Bari (9290) z ul. Cisowej, Laura (8674) i Filon (8518) z ul. Zembali, Kacper (9298) z ul. De Gaulle'a i Wolf (9300) z ul. Staropolskiej.

Adoptowanych zostało 5 psiaków: Tatianka (9167) do domu z ogrodem w Zbrosławicach, Mufinek (9256) do mieszkania w Gliwicach, Magzo (9196) do mieszkania w Bytomiu, Jantar (9282) i Halvar (8858) do mieszkań w Zabrzu.

Do schroniska przyjęliśmy jednego czarnego z białymi dodatkami kocurka z ul. Kalinowej.

Adoptowane zostały 4 koty: Karolcia (2596) do mieszkania w Zabrzu, Zadziora (2477) do mieszkania w Bytomiu, Hugo (2600) do domu z ogrodem w Tompkowicach i Mantoya (2261) do domu z ogrodem w Rzeczycach.

Za Tęczowy Most odeszły: Barfo (6353) i Alex (2588)

Daty otrzymaliśmy od: Sklepu Pet Smile, Beaty, Krystiana, Małgorzaty, Aliny i Mateusza, Sandry i Margarethe.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!!

W tym tygodniu przybyło nam aż 17 pisaków i 1 kociak, na szczęście część z nich odebrali właściciele. Z interwencji przyjechało do nas 10 psiaków, 5 zostało przyprowadzonych, a 2 zwrócone z adopcji.

.
.

Z interwencji przyjechało do na 10 psiaków: mało-średni, czarny z siwym pyszczkiem piesek z ul. Wolności, mały, brązowy z ciemnym nalotem i krótkim ogonkiem piesek z ul. Tatarkiewicza, duży, czarny podpalany piesek w typie owczarka z ul. Bytomskiej, duży, beżowy piesek z ul. De Gaulle'a, pies i suczka w typie owczarka z ul. Zembali, średnia suczka tricolor z Kliniki Weterynaryjnej na ul. Kochanowskiego, duży, srebrny pies w typie alaskan malamute z ul. Staropolskiej, mały, czarny podpalany piesek z białymi łapkami w typie ratlerka z ul. Zamkowej i mały, czarny podpalany, szorstkowłosy piesek w typie jamnika z ul. Sienkiewicza.

Przyprowadzonych zostało 5 psiaków: mały, krótkowłosy piesek tricolor z ul. Rolnika, 3 szczeniaczki (dwa pieski i suczka) z ul. Franciszkańskiej i mały piesek tricolor z dużymi uszkami znaleziony na Maciejowie.

Niestety wróciły do nas z adopcji: Tatianka (9167) i Lotek (8921).

Adoptowanych zostało 5 psiaków: Tatianka (9167) do domu z ogrodem w Zbrosławicach, Mufinek (9256) do mieszkania w Gliwicach, Magzo (9196) do mieszkania w Bytomiu, Jantar (9282) i Halvar (8858) do mieszkań w Zabrzu.

Do schroniska przyjęliśmy jednego czarnego z białymi dodatkami kocurka z ul. Kalinowej.

Adoptowane zostały 4 koty: Karolcia (2596) do mieszkania w Zabrzu, Zadziora (2477) do mieszkania w Bytomiu, Hugo (2600) do domu z ogrodem w Tompkowicach i Mantoya (2261) do domu z ogrodem w Rzeczycach.

Za Tęczowy Most odeszły: Barfo (6353) i Alex (2588)

Daty otrzymaliśmy od: Sklepu Pet Smile, Beaty, Krystiana, Małgorzaty, Aliny i Mateusza, Sandry i Margarethe.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!!

W tym świąteczno-sylwestrowym tygodniu trafiło do nas 11 psiaków (5 przyjechało z interwencji, a 6 zostało przyprowadzonych)

.
.

 Z interwencji przyjechało do nas 5 psiaków: mały, czarny podpalany, niewidomy piesek z terenu Szkoły Katolickiej na ul. Tarnopolskiej, brązowy z białymi dodatkami piesek szczeniak z ul. Jasnej, brązowa z ciemnym nalotem suczka w typie pekińczyka z Gabinetu Weterynaryjnego na ul. Szczęść Boże, mała, jasnobrązowa, krótkowłosa suczka z ul. De Gaulle'a i mało-średni, brązowy piesek z ul. Wandy. Przyprowadzonych zostało 6 psiaków: mało-średni, czarny piesek z kręconym włosem i krótkim ogonkiem z ul. Kossaka, mała, brązowa z ciemnym nalotem suczka z 2 szczeniaczkami (czarna podpalana dziewczynka i brązowy z ciemnym nalotem chłopczyk) z ul. Rymarkiewicza, duży, czarny podpalany piesek w typie owczarka z ul. Cisowej, mały, czarny piesek z dłuższym włosem z ul. Krakusa.

Adoptowanych zostało 6 psiaków: Lotek (8921) do mieszkania w Chorzowie, Miner (9268), Wizon (9285) do mieszkań w Zabrzu, Dżipsi (8394) do mieszkania w Bytomiu, Lejek (9259) do mieszkania w Bielski białej i Operka (9160) pojechała aż do Austrii.

Adoptowane zostały 3 kociaki: Migotka (2570) do mieszkania w Chorzowie, Niko (2593), Spillo (2404) do mieszkań w Rudzie Śląskiej.

Niestety z Tęczowy Most odeszły: Jarl (8841) i Tusia (2581)

Dary otrzymaliśmy od: Oli i Patryk, Dariusza, Sylwii, Lidii, Aleksandry, Przedszkola nr 9 w Mikołowie, Darii, Urszuli, Pauli i Marcina, Soni i Wioletty, Beaty oraz uzbierane na akcji Pełna Miska dla Schroniska. Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy!!


Rok 2024 Rok 2023 Rok 2022 Rok 2021 Rok 2020 Rok 2019 Rok 2018 Rok 2017 Rok 2016 Rok 2015 Rok 2014
Schronisko
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Psitul mnie"

prowadzone przez:
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce - Oddział w Zabrzu

Adres schroniska:
ul. Bytomska 150
41-800 Zabrze-Biskupice
tel. 519 822 885

Godziny otwarcia:
poniedziałek- piątek
10.00 - 16.00
sobota, niedziela
10.00 - 14.00
dni świąteczne
NIECZYNNE

Email: zwierzak@psitulmnie.pl
dojazd od schroniska >>>
formularz kontakowy >>>
TOZ Zabrze
TOZ w Polsce Oddział w Zabrzu - Organizacja Pożytku Publicznego

KRS: 0000344726


siedziba:
ul. Wolności 278
41-800 Zabrze

adres korespondencyjny:
ul. Paderewskiego 44
41-810 Zabrze

english info >>>

Konto bankowe
wpłaty na Schronisko i TOZ O/Zabrze (dziękujemy :-)
ING BANK ŚLĄSKI S.A. O/GLIWICE
60 1050 1298 1000 0090 3056 8399

dla przelewów zagranicznych
SWIFT INGBPLPW
IBAN PL 60 1050 1298 1000 0090 3056 8399
Deutch info

deutch info >>>

Der Wegweiser durch die HP "Psitulmnie" >>>
Sachspenden für TH in Zabrze sind immer willkommen
Kontakt: SawaOn@me.com
Geldspenden bitte direkt an:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami w Polsce
Oddzial w Zabrzu ( Name des TH´s)
in 41-800 Zabrze (die Stadt)
ul. Bytomska 150 (Strasse)

ING BANK ŚLĄSKI S.A. O/GLIWICE ( So heißt die Bank)

PL 60 1050 1298 1000 0090 3056 8399 dla przelewów zagranicznych
(Das ist das Kontonummer für überweisung ins Ausland)

SWIFT INGBPLPW
IBAN PL 60 1050 1298 1000 0090 3056 8399

PayPalTelefony interwencyjne
Straż Miejska - zgłoszenia dotyczące zwierząt
tel. (32) 271 24 51
tel. bezpłatny 986
Schronisko - zgłoszenia dotyczące zwierząt w godzinach otwarcia schroniska
tel. 519 822 885
Numer interwencyjny - zgłoszenia dotyczące zwierząt po wypadkach
tel. 505 125 974