www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Caro

(12738)

Pojechałem do nowego domku w Zabrzu:-) Wszystko już na mnie czeka :-) Słyszałem, że jestem najważniejszym członkiem rodziny :-) 26.02.2024

Cześć! Mam na imię Caro, jestem dość drobnym psem, ale nie jest to jednak wyznacznik, ponieważ jeszcze rosnę. Urodziłem się prawdopodobnie 29 grudnia 2023 roku. Do schroniska trafiłem 14 lutego 2024 roku, przywieziono mnie z interwencji, gdzie rzekomo byłem uwiązany do przystanku autobusowego przy ul. Matejki. Jestem świetnie rozwijającym się psem, do niedawna miałem jeszcze nieco większego kumpla, ale miał więcej szczęścia i trafił do nowego domu. Razem mieliśmy co robić, a głowa wybuchała od ilości pomysłów na spsocenie czegoś :) W każdym razie no nie ukrywam jest mi z tego powodu trochę smutno. Jednak pracownicy jak i wolontariusze starają mi się te luki czasowe wypełniać. Trenuję często na placu zabaw, pokonuję tory przeszkód. Uczę się nowych komend i spędzam czas na przytuleniach i głaskaniach... Bo ich potrzebuję :) W pozostałych częściach dnia jem, śpię albo psocę :) Schronisko zadbało o moją profilaktykę szczepień, odrobaczono mnie, a także zaczipowano. Gdyby pytała się jakaś dobra duszyczka to do adopcji bardziej gotowy już być nie mogę ! :)

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 161 zwierzaków
suczek38
psów88
kotek22
kocurów13

Są u nas zwierzaki:
małe69
średnie64
duże28

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW