www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Bafia

(k-4639)

Naszej malutkiej Bafci nie przyszło dorosnąć i znaleźć kochającego domu :-( Zamieszkała u nas 7 maja, malutka, schorowana i wystraszona :-( Mieliśmy zaszczyt być świadkiem jej metamorfozy jak zmieniała się w piękną i pełną energii kotkę, największego przytulaska ze wszystkich maluszków. Zawsze blisko swoje Moni, zawsze pierwsza chętna na głaskanie, wskakiwała na kolana i tak mogłaby spędzić wieczność... Odebrała nam ją choroba, z dnia na dzień opadła z sił i zmieniła się nie do poznania, walka była wyjątkowo nierówna. Miała przed sobą całe życie. Tak bardzo nam przykro Bafciu, że nic więcej nie mogliśmy dla Ciebie zrobić :-(  28.07.2023

Bafia to kotka, która do naszego schroniska trafiła 7 maja 2023 roku z ul. Gagarina, gdzie została znaleziona pod maską samochodu. Na szczęście nic poważniejszego jej się nie stało, ale była wtedy w trakcie kociego kataru, dlatego pierwsze dni spędziła w Centrum Weterynarii, gdzie dochodziła do zdrowia. Jest miłą kotką, ale jeszcze trochę wystraszoną, nie do końca wie, co może ją spotkać ze strony człowieka. Dogaduje się za to świetnie ze swoją przybraną siostrą-Boyką.

Została odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana, w przyszłości należy zgłosić się z nią do nas na bezpłatny zabieg sterylizacji.

https://photos.app.goo.gl/GQWUTApwKZzmMuMU9


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 148 zwierzaków
suczek37
psów80
kotek21
kocurów10

Są u nas zwierzaki:
małe64
średnie57
duże27

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW