www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Hola

(k-4607)

Wyruszyłam z moją wspaniałą nową rodziną do swojego domu w Zabrzu. Trzymajcie proszę za mnie kciuki! Buziaki dla Was, Wasza Hola :)15.01.2023

Hola to około 9 tygodniowa kotka, która do naszego schroniska trafiła 6 stycznia 2023 roku z Parku Hutniczego (rejon ul. Mikulczyckiej) gdzie weszła na drzewo, z którego nie umiała zejść. Natomiast po przyjeździe naszego pracownika okazało się, że kicia spadła z drzewa, więc została zabrana do kliniki, gdzie na szczęście okazało się, że nie odniosła żadnych obrażeń. Hola to kotek oswojony, widać, że doskonale zna ludzi, bo w ogóle się ich nie boi, jest ufna i bardzo kontaktowa, natomiast nie do końca odpowiada jej kocie towarzystwo, jej nowe koleżanki próbują jednak to zmienić :-) Widać, że to kicia z charakterkiem, która ma swoje zdanie i nie da sobie w kasze dmuchać. Jest niezwykle energiczna, wszędzie jej pełno, trzeba co chwilę znajdować jej nowe zajęcia, uwielbia się bawić wszystkim co wpadnie w jej małe łapki. Oczywiście są też takie momenty kiedy zasypia, najchętniej na kocyku przy kaloryferze. Korzysta z kuwety.

Została zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana, a w przyszłości należy zgłosić się z nią do nas na bezpłatny zabieg sterylizacji.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 179 zwierzaków
suczek40
psów85
kotek31
kocurów23

Są u nas zwierzaki:
małe85
średnie65
duże29

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW