www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Negra

(12259)
Urodziłam się w grudniu 2021 roku. Razem z siostrą Solą trafiłyśmy do domu tymczasowego, gdzie zaopiekowano się nami i przygotowano do adopcji. Wydawałoby się, że miałyśmy ogromne szczęście, bo adopcyjna rodzina przyjechała do Warszawy aż z Zabrza i postanowiła adoptować obie. Niestety po 2 miesiącach czar prysł i i obecny Pan postanowił oddać nas do naszego schroniska, podobno męczyłyśmy psiego rezydenta, a tak naprawdę jaki był powód oddania, raczej nigdy się nie dowiemy. 
Chociaż początkowo sprawiam wrażenie odważniejszej od siostry, to również mam sporo lęków, z którymi nieco gorzej sobie radzę. Kiedy się wystraszę wolę szybko się ewakuować z tego miejsca, trzeba wtedy dać mi taką możliwość i odejść kawałek dalej gdzie będę mogła przyjrzeć się z daleka potencjalnemu zagrożeniu. Jestem bardzo bystrą i energiczną, młodziutką suczką, chętnie się ucze, bardzo fajnie reaguję na smaczki, co jest dużym plusem w nauce podstaw :-) Lubię się przytulać, ale zdecydowanie wolę zabawę i węszenie, widać, że dużo pracuję noskiem i tego bardzo potrzebuję. Węszenie i żucie przysmaków pozwala mi się wyciszyć. 
Zgadzam się z innymi psami, dzielnie znoszę zaczepki mojej siostry, nieraz daję się ponieść emocjom i szaleję bez opamiętania. 
Zostałam zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana, w przyszłość należy zgłosić się ze mną do Psitula na zabieg sterylizacji lub odbędzie się on jeszcze przed adopcją. 
 

STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 136 zwierzaków
suczek32
psów67
kotek22
kocurów15

Są u nas zwierzaki:
małe67
średnie51
duże18

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW