www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Julka

(12080)

Mam domek z ogrodem u fantastycznej rodziny z Zabrza:-) 06.11.2021

Cześć wszystkim! Mam na imię Julka. Jestem malutką, słodziutką kuleczką z dwoma czarującymi ziarenkami pod postacią oczu :-) Podobno urodziłam się w okolicach 8 września 2021 roku. 27 października 2021 roku zostałam odebrana przez inspektorów TOZ, z uwagi na brak sprawowania odpowiedniej opieki. Osobiście mam pełno planów na rozmaite zajęcia. Potrzebuję jedynie człowieka, a w zasadzie jego ręce i nogi. Muszę mieć przecież wygodne miejsce do panowania nad światem. Bo przecież nikt mi się nie oprze, prawda? :-) A tak poza żartami potrzebuję rodziny, która zapewni mi odpowiednią opiekę, zatroszczy się o mnie jak należy. Zadba o rozsądne wychowanie opierające się na pozytywnych metodach uczenia. Dzięki którym wyrosnę na grzecznego, ułożonego członka rodziny. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałam również zaczipowana.

W przyszłości kiedy podrosnę schronisko oferuje nieodpłatny zabieg sterylizacji.

Ważna jest również odpowiednia relacja z dziećmi:

Jeżeli masz dziecko i zastanawiasz się nad adopcją lub kupnem psa, dobrze się do tego przygotuj, przede wszystkim mentalnie. Musisz bowiem pamiętać, że wychowanie szczeniaka i nauczenie go podstawowych zasad wspólnego życia to często dwa lata pracy, więc do tego czasu będziesz mieć w domu dwójkę dzieci.

Musisz pamiętać również, że pies powinien czuć się bezpiecznie przy dziecku, a dziecko przy psie. Pewne zaniedbania mogą doprowadzić do sytuacji, w której pies stanie się agresywny i tym samym niebezpieczny dla Twojej pociechy. – Skopiowano z JohnDog.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 138 zwierzaków
suczek34
psów59
kotek22
kocurów23

Są u nas zwierzaki:
małe62
średnie59
duże17

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW