www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Bemka

(12041)
zaadoptowany wirtualnie:
Wirtualny Tata Błażej F. z Gliwic :-)

Wróciłem do schroniska :-( Jestem psem z dużym potencjałem. Potrzebuję człowieka, który będzie ze mną pracował zachowawczo 13.10.2021

Jadę do nowego domku w Zabrzu :-) 09.10.2021

Cześć mam na imię Bemka. Jestem młodziutką oraz małą sunią.

Do schroniska zostałam przyprowadzona przez pewnego chłopaka, który postanowił się mną zająć. Niestety rodzice chłopaka nie wyrazili zgody na mój pobyt w ich domu, dlatego przyprowadził mnie tu.

Początkowo byłam bardzo nieufna. Na potęgę alarmowałam. Szczekałam jak najgłośniej potrafiłam, okazałam swoje niezadowolenie, gdy pracownicy schroniska chcieli zmniejszyć dystans w celu nawiązania relacji. Nie czułam się na to gotowa, uszanowali to. Kilka dni później sama podchodziłam, zaczepiałam. Poczułam się pewniej gdy zauważyłam, że sama mogę decydować kiedy zrobię pierwszy krok. Za co dziękuję, ponieważ właśnie takich ludzi potrzebuję. Aktywnych, bo mam głowę pełną szalonych pomysłów. Ale też takich którzy będą obserwowali mnie, będą w stanie dopasować się pod względem swoich zamiarów. A także będą wiedzieli jak sprawić bym poczuła się bardziej pewna siebie. Dogaduję się z innymi psami, jedne się mnie boją, a może nie mnie a mojego temperamentu. Inne nie chcą się bawić, jakby chciały powiedzieć, że jestem dla nich za mała. ( A może boją się, że nie dadzą mi rady, dziadki...hi,hi,hi... :) ) Potrafię zachowywać czystość w pomieszczeniu. Ładnie chodzę na smyczy. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałam również zaczipowana. Niebawem czeka mnie zabieg sterylizacji. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić na wspólny spacer :)


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 126 zwierzaków
suczek33
psów55
kotek19
kocurów19

Są u nas zwierzaki:
małe49
średnie58
duże19

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW