www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Mac

(11842)
zaadoptowany wirtualnie:
Wirtualna Mama Magdalena z Zabrza :-)

Niestety nie pierwszy raz biegałem bez nadzoru... 12.11.2021

Znalazłem nowego właściciela i zamieszkam w domku w Rudzie Śląskiej:-) 21.03.2021

Witajcie nazywam się Mac, jestem jeszcze malutki, ale warto zaznaczyć, że zbliżam się dopiero do 4 m-c życia. (ur. w okolicach października 2020 roku). Pewnie się zastanawiacie jak taki maluch trafił do schroniska..?

Ha! Sam chciałbym to wiedzieć. Z tego co udało mi się podsłuchać, to biegałem po jezdni przy ul. Tarnopolskiej było to 13.01.2021 roku. Później personel schroniska dowiedział się, że niedaleko tego miejsca mieszkałem. Niemniej jednak właściciel musi być bardzo nieodpowiedzialny, ponieważ ja bardzo pilnuję się opiekunów, wręcz nie odstępuję ich na krok. A jakimś cudem nikogo wtedy przy mnie nie było. Jestem niesamowicie uzdolniony. Mam zaledwie kilka miesięcy a już potrafię komendę : siad, łapka troszkę gorzej, ale uczę się i chcę być mądrym, ułożonym psem. Potrafię ładnie chodzić na luźnej smyczy. Zdarza mi się przy zabawie pomylić i zamiast zabawkę chwycę rękę opiekuna. Bardzo istota uwaga przy małych dzieciach, nieświadomie mógłbym im zrobić krzywdę. Potrzebuję sporej dawki zabaw, zajęć edukacyjnych, ponieważ mam spore zaplecze energii, a w dodatku wystarczy mi mała drzemka po obiadku (którymś z kolei ) i baterie znowu mają poziom 100%. Mam nadzieję, że mój przyszły właściciel będzie równie energiczny jak ja :) Oraz będzie nastawiony na psie przedszkola i pracę nad psem. Abym miał szansę być psim ideałem.

 

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 138 zwierzaków
suczek34
psów59
kotek22
kocurów23

Są u nas zwierzaki:
małe62
średnie59
duże17

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW