www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Franczek

(12006)
Mam nowy domek w Knurowie, fantastycznych opiekunów oraz psiego przyjaciela z którym się już zapoznałem na spacerkach przed-adopcyjnych :-) 25.08.2021 r.
 
Dzień dobry, nazywam się Franczek. Jestem małym, młodym psem w typie rasy cocker spaniel. 25 lipca 2021 roku zostałem znaleziony przez pewną Panią w okolicach ul. Sejmowej, po której krążyłem bez jakiegokolwiek nadzoru. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi. Bardzo szybko się zakochuję a później nie wyobrażam sobie ani chwili bez tej osoby. Nawet murowany płot nie stanowi dla mnie przeszkody przed odrobiną miłości. Kiedy kogoś pokocham nie interesują mnie zabawki, ani micha pycha jedzonka, ani najlepsze smaczki. Chcę być tylko blisko mojej wybranki lub wybrańca. Początkowo może wydawać się to wszystko urocze oraz nieco zabawne. Natomiast w normalnym życiu kiedy opiekunowie wychodzę na 8h do pracy moja miłość może być uciążliwa. A nie podjęcie się wypracowania tego problemu jest dosyć krzywdzące. Dlatego też mój przyszły opiekun powinien być osobą doświadczoną lub zdecydowaną na pracę behawioralną. Ponieważ wiele piesków uporało się wraz ze swoimi opiekunami z lękiem separacyjnym. Dlatego też wierzę, że jeśli będę cierpliwy to z pewnością natrafimy na siebie :-)

Będziemy tworzyć cudowny zespół a wtedy ze wszystkim sobie poradzimy. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałem również zaczipowany. Niebawem czeka mnie zabieg kastracji. 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 142 zwierzaków
suczek34
psów60
kotek27
kocurów21

Są u nas zwierzaki:
małe62
średnie62
duże18

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW