www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Suzi

(11973)
zaadoptowany wirtualnie:
Wirtualny Tata Zenon z Zabrza:-)

Witajcie mam na imię Suzi. Jestem dużą, młodą suczką w typie owczarka niemieckiego. Do niedawna nawet nie przypominałam tej rasy, ponieważ byłam całkowicie pozbawiona sierści.

A jak do tego doszło? No właśnie 17 czerwca 2021 roku zostałam odebrana przez inspektorów TOZ właścicielowi, który nie podjął się leczenia mojego schorzenia. Nie wykonał nic, co należy do obowiązku właściciela. Pozostawił mnie w stanie nieleczonej choroby przez bardzo długi okres. To doprowadziło do utraty okrywy włosowej. Od momentu odebrania przebywałam w klinice, tam wykonali mi szereg badań, dzięki temu lekarze mogli dobrać odpowiednie leczenie. Teraz wyglądam już dużo lepiej. Moja pani opiekunka stwierdziła, że już nie będę straszyć w "internetach" :) W schronisku zdążyłam się już przedstawić z każdej strony przy kąpielach specjalistycznym szamponem jestem bardzo grzeczna, w momentach gdy przechodzą jakieś psy koło mojego boksu uprzejmie donoszę, że nic mi nie zdoła umknąć. Przy zabawach jestem bardzo delikatna. Uwielbiam przyjmować nagrody, ale ciocie i wujkowie mnie nie rozpieszczają, nagrody otrzymuję kiedy ładnie z nimi pracuję :) Chodzenie na luźnej smyczy wymaga podszkolenia, ale co to dla nas prawda? Razem damy radę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat napisz schronisko_zabrze@wp.pl lub zadzwoń pod numer tel:. (32) 271-47-97.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 126 zwierzaków
suczek33
psów55
kotek19
kocurów19

Są u nas zwierzaki:
małe49
średnie58
duże19

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW