www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Dżeki

(11638)

Wyruszyłem z moją nową rodziną do domku. Zamieszkałem w mieszkaniu na terenie Zabrza. Trzymajcie za mnie kciuki:-) 24.05.2020

Witam, mam na imię Dżeki. Jestem małym, bardzo grzecznym psiakiem. Urodziłem się w październiku 2017 roku. Mieszkałem przy ul. Legnickiej, wiecie gdzie to jest? Domyślam się, że wiecie. Zbędnych szczegółów z mojego życia w tych okolicach nie będę opowiadał, bo nie należą do najprzyjemniejszych wspomnień. Byłem tam od swojego szczenięcego okresu. To wtedy poznałem inspektorów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, którzy kontrolowali całą ul.Legnicką. Ja byłem szczeniaczkiem chętnym do zwiedzania wszelkich kątów w domu, skakałem z radości na widok gości. Cieszyłem się każdym zamieszaniem i do wiwatu szczekałem. Dlatego byłem uwiązywany do stołu na krótkiej lince. Mieszkałem ze starszym małżeństwem. Jedna osoba w domu była niestety przykuta do łóżka. Moim właścicielem był ich syn, który uraczył ich niechcianym dodatkowym obowiązkiem. 5 maja 2020 roku siostra mojego właściciela była zmuszona mnie oddać do schroniska. Niestety nie obchodził go mój los ani jego rodziców. Pomimo, że jego matka trafił do szpitala a ja zostałem bez opieki to on wyjechał za granicę.

Personel schroniska jest pod dużym wrażeniem mojego zachowania. Jestem bardzo ufny, uwielbiam się przytulać. Świetnie chodzę na smyczy. Całkiem dobrze dogaduję się z innymi psami.A przede wszystkim potrafię w ciszy i w spokoju pozostać sam w pomieszczeniu. Posiadam aktualne szczepienia, odrobaczenie. Zostałem również zaczipowany, a do adopcji będę gotowy po zabiegu kastracji. Odmień mój los, nie bądź obojętny!

 

https://photos.app.goo.gl/JmJXMTAuNYBu8Qkb7


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 102 zwierzaków
suczek31
psów60
kotek4
kocurów7

Są u nas zwierzaki:
małe39
średnie48
duże15

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW