www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Psinka

(11537)

Pewnego dnia wpłynęła do Psitula ankieta dotycząca adopcji młodego duchem psa. Bardzo lubimy gdy się to zdarza , gdyż jest to rzadkość. Słyszałam jak pracownik rozmawia przez telefon i wymienia z imiona wiele psiaków, w ty również i mnie :-) Potem była wizyta w schronisku, trzy spacerki i to mnie schorowaną Psinkę wybrali:-) Cudowni ludzie o wielkim sercu, empatii dali mi domek, o którym marzyłam:-) Zamieszkałam w Gliwicach:-) Były tez łzy radości, że mam domek , ale również smutku. Opiekunowie się bardzo ze mną zżyli i pokochali. 

Ps. Pusto będzie w Psitulowym biurze bez Ciebie Psinko, ale serce się też raduje, że masz cudownych właścicieli. Życzę Ci wszystkiego najcudowniejszego przez długie lata. 

29.08.2020

 

Starsza suczka nieco w typie pinczerka, która do naszego schroniska trafiła 17 stycznia 2020 roku po tym jak jej Pani uległa wypadkowi i trafiła do szpitala. Chociaż Pani już doszła do siebie to nie jest w stanie zajmować się w dalszym ciągu suczką, dlatego szukamy dla niej nowej kochającej rodziny. Niestety Psinka nie jest okazem zdrowia, chociaż ani trochę nie daje tego po sobie poznać ;-) Przeszła zabieg mastektomii i splenectomii, na szczęście zniosła wszystko bardzo dobrze. Jest niezwykle miła i kontaktowa, kocha ludzi, najchętniej cały czas byłaby blisko swojego opiekuna, uwielbia się tulić, nie pogardzi też spacerkiem, na którym hasa niczym szczeniaczek. Dogaduje się z innymi psami, chociaż nie da sobie też wejść na głowę :-) Ładnie chodzi na smyczy, mieszkała w bloku, zachowuje czystość, lubi dobrze zjeść, ale ma wskazania od doktora, żeby trzymać linię. Osoby zainteresowane adopcją naszej Psinki prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach otwarcia biura tel.: 32 271-47-97

https://photos.app.goo.gl/hg7K1DZJn5ZLTxor5


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 148 zwierzaków
suczek35
psów68
kotek20
kocurów25

Są u nas zwierzaki:
małe72
średnie58
duże18

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW