www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Foresta

(k-3873)

Mam rodzinę w Bytomiu :-) 18.01.2020

Kilkuletnia kotka, która do naszego schroniska trafiła 9 września 2019 roku z terenu firmy przy ul. Bytomskiej. Tego dnia pierwszy raz zbliżyła się do dokarmiającego ją Pana, a jego oczom ukazał się przerażający obraz :-( Okazało się, że koteczka miała paskudną i bardzo głęboką ranę od obroży, dlatego Pan dokonał wszelkich starań, żeby ją jak najszybciej złapać w celu udzielenia jej pomocy. Foresta od razu pojechała do Centrum Weterynaryjnego, gdzie okazało się, że jej stan jest na prawdę bardzo zły, miała fatalne wyniki badań, ale przeprowadzenie zabiegu było koniecznie, aby ratować jej życie. Na szczęście kicia była bardzo dzielna i pozwala sobie niemal na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i te weterynaryjne, dzięki czemu z każdym dniem było lepiej. Chociaż jej rekonwalescencja trwała na prawdę długo, dzisiaj nie ma już nawet śladu po tym co ją spotkało :-)

Foresta to cudowna kotka, o przemiłym usposobieniu, uwielbia się przytulać do ludzi, świetnie dogaduje się z innymi kotkami. Ma wilczy apetyt, wiec trzeba ja trochę pilnować z jedzonkiem, bo nie ma większych oporów, żeby zjeść nieswoją porcję ;-)

Korzysta z kuwety.

Została już zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana, wysterylizowana, teraz już tylko wystarczy ją pokochać i dać prawdziwy domek, taki na zawsze.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 148 zwierzaków
suczek35
psów68
kotek20
kocurów25

Są u nas zwierzaki:
małe72
średnie58
duże18

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW