www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Chlupek

(11424)

Zamieszkałem w Zabrzu :-) 28.10.2019

Cześć, mam na imię Chlupek. Jestem małym wesołkiem, który koloruje każdą minutę życia. Jeśli w to wątpisz to zapraszam Cię do siebie, wystarczy chwila i Ci to udowodnię :-) Generalnie nie miałem łatwego początku. No, bo właśnie trzeba zacząć od tego, jak ja się w ogóle tu znalazłem. 20 września 2019 roku na ul. Ziemskiej przechodziła kobieta, która mnie znalazła w kartonie. Zmarzniętego i opuszczonego. Niewiele myśląc wzięła mnie pod kurtkę. Powiadomiła schronisko i chwilę później pracownik (również pod kurtką) zawiózł mnie do Psitula. Taką miałem historię, nie wiem za jakie grzechy spotkał mnie taki los. Aczkolwiek świat dzieli się na dwie połowy dobrą i złą. Ja już z tej złej strony świat poznałem i teraz czas na tę drugą połowę :-)

Jestem bardzo żywiołowym i upominającym się o swoje potrzeby brzdącem. Może i jestem mały, ale nie dam się oszukać. Zawsze wiem jakie chce zabawki, pieszczoty i jedzonko. W schronisku mam mnóstwo kolegów... Dzięki czemu jest wesoło :-) Posiadam aktualne szczepienia, odrobaczenie. Zostałem nawet zaczipowany. A kiedy podrosnę schronisko zapewnia mi bezpłatną kastrację.

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka:Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.

 

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 136 zwierzaków
suczek36
psów78
kotek8
kocurów14

Są u nas zwierzaki:
małe56
średnie60
duże20

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW