www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Kloja

(11437)

Dzisiejsze popołudnie i resztę życia spędzę poza schroniskowym boksem:-) Zamieszkałam w Rudzie Śląskiej, gdzie będę miała do dyspozycji dom z ogrodem :-) 13.10.2019

Dzień dobry, nazywam się Kloja. Jestem malutką, uroczą dziewczynką. Liczę zaledwie 3 miesiące.3 października 2019 roku zostałam przywieziona z interwencji TOZ-u, ponieważ mamusia urodziła całą naszą 6-tkę. Niektórym z nas udało znaleźć się dobre domki przez córki właścicielki naszej mamusi. Ale ja i moja siostra nie miałyśmy aż takiego szczęścia. Dlatego zostałyśmy przewiezione do schroniska. Otrzymałyśmy szczepienia, odrobaczenie, zostałyśmy zaczipowane oraz odpchlone. Mamy codziennie pełne brzuchy jak i pełne głowy pomysłów. Jestem bardzo wesołym, przebojowym urwisem. Oczywiście jak na dziewczynkę przystało wszystko z gracją. Mieszkam obecnie z innymi pieskami, troszkę młodszymi ode mnie. Kiedy podrosnę schronisko zapewnia mi bezpłatną sterylizację. 

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka:Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.
 
 

STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 136 zwierzaków
suczek36
psów78
kotek8
kocurów14

Są u nas zwierzaki:
małe56
średnie60
duże20

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW