www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Nero

(11110)

Doczekałem  wspaniałych opiekunów o podobnym temperamencie. Nowi opiekunowi rozumieją moje potrzeby. Będziemy je wspólnie realizować:-) Bardzo dziękuję Pani Oli, wolontariuszce za wsparcie przed i po adopcyjne :-)
25.03.2019

Dzień dobry, mam na imię Nero. Jestem średniej wielkości, młodziutkim psem. Niestety jak na swój jakże krótki wiek i tak sporo przeżyłem. O czym zresztą dowiedziało się schronisko. 3 grudnia 2018 roku zostałem przywieziony z interwencji z ul. Pośpiecha, po której biegałem bez jakiegokolwiek nadzoru. Generalnie jestem jednym ze szczeniaczków, które przyszły na świat w lutym 2018 roku. Pod swoje skrzydła postanowiło nas zabrać Stowarzyszenie, które wydawało nas do adopcji. Mnie zaadoptowała cudowna kobieta, która niestety zmarła niedawno. Przez ten czas zanim znalazłem się tutaj sprawował nade mną opiekę syn mojej właścicielki. O ile można to nazwać opieką. Podczas przeprowadzanego rozeznania okazało się, że dostawałem codziennie, kilka razy dziennie, za nic i za wszystko. Mam odruchy kulenia, manewry ucieczki, czy unikania kontaktu do momentu, gdy się nie upewnię co do zamiarów człowieka. Jestem bardzo spokojnym, grzecznym, łagodnym psem. Wydaję się być trochę za bardzo zamknięty jak na swój wiek, musiałem za szybko dorosnąć. Choć w głębi serca wiem, że jeśli trafię na dobrych ludzi, odważę się jeszcze być tym przebojowym, szalonym szczeniaczkiem. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie, a także wykastrowany.

https://photos.app.goo.gl/VLHojP32gq4WgaYn7

Nero (11110)

29.03.2019

Witam serdecznie

Bardzo Dziękujemy że trafiliśmy do waszego schroniska, cała nasza przygodę zawdzięczamy Pako i Pani Oli wolontariusze o wielkim sercu która umieściła ogłoszenie na swoim profilu. Niestety okazało się że piesek który nas oczarował jest już w trakcie adopcji mimo wszystko postanowiliśmy przyjechać. I tak prowadząc rozmowy z pracownikami szukaliśmy odpowiedniego pupila. Początkowo Odys który niestety nie był nam przeznaczony potem Sasza też nie wyszło, Cosima los też zdecydował inaczej i na koniec Nero na którego wcześniej nie zwróciliśmy uwagi ale los tak postanowił i stało się. Od pierwszego spacerku pokochalismy go. Nero jest spokojnym wspaniałym przyjacielem. Bardzo szybko się uczy, lubi się bawić i jest bardzo grzeczny. Bardzo serdecznie Dziękujemy Pani Oli która oprócz wielkiego serca jest skarbnicą wiedzy jeśli chodzi o wychowywanie i opiekę nad zwierzętami. Bardzo nam pomogła wprowadziła nas, profesjonalnie i przygotowała do opieki nad Nero. Jedyne czego żałuję to, że zwlekalismy tak długo i dojrzewlismy do decyzji o adopcji. Jesteśmy teraz szczęśliwa rodzina która ma nowego członka rodziny. Dziękujemy wszystkim pracownikom za profesjonalną pomoc, poświęcony czas mimo wielu obowiązków. Dziękujemy za to że jesteście i macie tak dobre ???? a wszystkim podopiecznym życzymy oby znaleźli jak najszybciej swój dom i osobę która je pokocha. Pozdrawiamy serdecznie rodzina Młynarczyk i Nero.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 172 zwierzaków
suczek45
psów93
kotek21
kocurów13

Są u nas zwierzaki:
małe75
średnie71
duże26

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW