www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Boniek

(10917)

Imię zoobowiazuje :-) Boniek będzie od dzisiaj grał w piłkę i dodatkowo jeździł na ryby :-) Oczywiście wszystko w towarzystwie nowego opiekuna :-) Zamieszkał w Zabrzu!!! 31.05.2019

Witam wszystkich, nazywam się Boniek. Jestem średniej wielkości, kilkuletni. Pamiętacie może mnie i Akiego, było o nas bardzo głośno. Na portalach społecznościowych, w artykułach gazet. To my zostaliśmy tak okrutnie potraktowani. Właściciele, rękoma innych ludzi swojej rodziny przywiązali nas do drzewa nieopodal znajdującego się terenu firmy "Terma Dom". Aki był do tego w kagańcu!! W upalny, słoneczny dzień! Inspektorzy TOZ jeszcze tego samego dnia skonfrontowali się z właścicielami, nie obyło się bez Policji. Na różne sposoby próbowali się nas pozbyć, najpierw zgłaszając jako psy bezdomne przez straż miejską, a potem przywiązali do drzewa. Gdyby nie wolontariuszka, która spacerowała z psami ze schroniska, to nie wiem co by z nami się stało. Nawet nie chcę o tym myśleć. Podczas przeprowadzonej interwencji inspektorzy TOZ usłyszeli, że mieszkaliśmy na klatce schodowej. Aki był w kagańcu, bo jest agresywny, a w domu są dzieci. A nasza pani rzekomo opuściła granice kraju, byliśmy więc pod opieką matki naszej właścicielki.

Bardzo kontaktowy, przyjaźnie nastawiony do ludzi ze mnie psiakiem. Świetnie chodzę na smyczy. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie, jestem zaczipowany.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 165 zwierzaków
suczek43
psów93
kotek17
kocurów12

Są u nas zwierzaki:
małe70
średnie71
duże24

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW