www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Gump

(10866)

Zamieszkałem w Rudzie Śląskiej :-) 14.06.2018

Witam, nazywam się Gump, póki co jestem jeszcze małym szkrabem. Urodziłem się w okolicach stycznia 2018 roku.

Jak ja się tu znalazłem? Aż mi smutno na samą myśl przywrócenia wspomnienia z tamtego dnia. 30 maja 2018 roku, zostałem wyrzucony z auta w okolicach ul. Bytomskiej. Na moje szczęście w drodze do pracy był jeden z pracowników, który widział całe zdarzenie, próbował zatrzymać auto, niestety kierowca nie spojrzał nawet w lusterko czy przypadkiem nie grozi mi niebezpiczeństwo. A gdzie tam, nie obchodziło go to... Tak więc mimo moich przykrych początków, obecnie mój stan psychiczny jest o wiele lepszy. Bardzo chciałbym w przyszłości zaznać więcej miłości, dlatego nie zrażam się do ludzi, dalej macham na ich widok ogonkiem, pyszczek mi się śmieje w ich stronę. Bo przecież nie wszyscy tacy są, może już niebawem nasze drogi zejdą się w jedną. Wierzę w to bardzo... Kiedy podrosnę schronisko zapewnia mi darmową kastrację.

Schronisko zadbało o moje bezpieczeństwo w postaci aktualnego szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym, zostałem odrobaczony a także zaczipowany.

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 148 zwierzaków
suczek44
psów91
kotek9
kocurów4

Są u nas zwierzaki:
małe56
średnie68
duże24

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW