www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Grace

(10655)

Zostałam adoptowana do mieszkania w Zabrzu :-) 25.01.2018

Szczęscie nie trwało nawet jednego dnia, Pani ją przed chwila przywiozła z powrotem, bo mąż się nie zgadza na drugiego psa to się nazywa dorosła i dojrzała decyzja!!! :-((( 06.01.2018

Zamieszkałam wraz z moją nową rodziną oraz byłym podopiecznym schroniska (Chiko obecnie Lakim) w mieszkaniu na terenie Zabrza. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam Was mocno! 06.01.2018

Witajcie, mam na imię Grace. Jestem małą, młodziutką sunią w typie rasy "Cocker spaniel".

W schronisku zamieszkałam 17 grudnia 2017 roku, przywieziono mnie z ul. 3-go Maja. Niestety zaraz na drugi dzień bardzo źle się poczułam, zaczęłam wymiotować, pojawiła się biegunka, jak i wstręt do jedzenia oraz wody. Do tego ospałość i apatia skłoniły pracowników schroniska do wykonania testu, który miał na celu wykrycie wirusa parwowirozy- niestety wynik był pozytywny. Od razu przeszłam na intensywne leczenie : kroplówki, zastrzyki. Nie było przez to miło, ale dzisiaj, dzięki szybkiej reakcji pracowników, czuję się o niebo lepiej, można powiedzieć, że już prawie zapomniałam o tym wirusie. Znowu mam apetyt, chęć do brykania tu i tam. Na moim pyszczku widnieje uśmiech:-)

Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałam również zaczipowana. Mój przyszły właściciel powinien jednak zdawać sobie sprawę z tego, jaką rasę reprezentuję, a także z jakimi nie do końca lekkimi cechami charakteru będzie miał do czynienia.

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka:Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.

 

Grace

Grace na spacerku :-)

29.01.2018

Dzień dobry:) Grace jest już troszkę większa ale dalej taka cudowna jak była:))) (albo jeszcze lepsza) Chodzimy na szkolenie i na cotygodniowe hasania w psiltonie, bo charakter Grace wymaga ruchu:) Grace również bardzo korzystnie wpływa na kondycje fizyczną właścicieli;) Przesyłam zdjęcia:)

Pozdrawiam serdecznie

Ania Skurska

09.04.2018

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 183 zwierzaków
suczek58
psów93
kotek14
kocurów18

Są u nas zwierzaki:
małe92
średnie72
duże19

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW