www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Baka

(10658)

Zamieszkała w domku z ogrodem w Zabrzu, Będzie miała 11-letniego psiego kolegę :-) 27.0.2018

Witajcie mam na imię Baka, jestem małą kuleczką o gabarytach prawdopodobnie dużego psa, a przynajmniej o tak grubej kości. Urodziłam się w okolicach drugiej połowy września 2017 roku. Pewnie są Państwo ciekawi skąd się znalazła taka słodycz w schronisku? Otóż wraz z moim bratem zostaliśmy podrzuceni do schroniska 19 grudnia 2017 roku, chyba za łagodnie to zabrzmiało.. Bo nie powinnam pomijać faktu, że osoba, która to uczyniła zachowała się jak potwór bez jakichkolwiek emocji. Pozbawiony empatii pragnący jedynie swojej wygody. Wrzucił, lub wrzuciła nas do śmietnika, ogromnego pojemnika na odpady schroniska, wystarczyłby moment nieuwagi i po chwili mogłam być przygnieciona tym co zostałoby tam wyrzucone, bądź nawet zamarznąć, bo przecież nikt nie pomyślałby o tym, że w śmietniku mogą znajdować się szczeniaki. Na szczęście mój brat Glejt- ta wiercinoga, odezwał się. Już po chwili nasz koszmar się skończył, mogliśmy w końcu poczuć się bezpieczni.

Jestem cichą, nieśmiałą z natury dziewczynką. Przy swoim bracie chowałam się w cieniu. Teraz kiedy go nie ma, bardzo się otworzyłam do pracowników schroniska. Przepiękne uczucie być dla kogoś tak ważnym, dlatego bardzo chciałabym je dzielić z Tobą.

(Obecnie jestem na leczeniu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojego stanu zdrowia, zadzwoń: (32) 271-47-97)

 Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka:Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 182 zwierzaków
suczek56
psów94
kotek14
kocurów18

Są u nas zwierzaki:
małe91
średnie72
duże19

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW