www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Dżafara

(10615)

Adoptowana do mieszkania w Kluczborku przez rodzinkę swojej siostry Junony :-) 21.01.2018

Witajcie, pamiętacie mnie?Niestety, to ja Dżafara. Trafiłam  tu  ponownie 9 stycznia 2018 roku z interwencji z ul. Staromiejskiej, gdzie biegałam bez nadzoru jakiegokolwiek opiekuna. Mimo interwencji straży miejskiej mojego właściciela nie znaleziono, nie poinformował schroniska o zmianie numeru telefonu, ani o zmianie adresu zamieszkania. Nie szuka mnie, nie martwi się. Wygląda na to jakby cała sytuacja była mu zupełnie na rękę. To przykre, wylądować drugi raz w schronisku i to w tak krótkim czasie.

Potraktowano mnie przy tym jak zwykłego śmiecia... 9.01.2018

 

Mam nowy domek, zamieszkałam z moją rodziną w mieszkaniu w Zabrzu :-) 30.11.17r

Witajcie, mam na imię Dżafara. 22 listopada 2017 roku, zostałam przywieziona wraz ze swoją siostrą z ul. Strzelców Bytomskich. Na świat zawitałyśmy na początku października 2017 roku. Jestem zdrową, sympatyczną, przeuroczą kuleczką, która ma spory apetyt i niekończącą się chęć przytulania. Już od początku socjalizuję się z innymi psami, by swoim przyszłym właścicielom nie sprawiać problemów i być idealnym przyjacielem rodziny. Oczywiście muszę się jeszcze wiele nauczyć ale z odpowiednim właścicielem myślę, że nawet nie będzie to takie trudne. Obecnie posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Zostałam również zaczipowana.

Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka:Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 160 zwierzaków
suczek46
psów93
kotek10
kocurów11

Są u nas zwierzaki:
małe62
średnie73
duże25

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców