www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Azalia

(10595)

Zamieszkała w domku z ogrodem w Gliwicach razem ze swoją nową rodzinką i dwoma zwierzaczkami adoptowanymi od nas, pieskiem Pobożnym i kotkiem Precelkiem :-) 01.12.2017

Witajcie nazywam się Azalia, jestem małą, młodziutką bardzo atrakcyjną sunią. Do schroniska trafiłam 26 października 2017 roku z interwencji z ogródków działkowych w Biskupicach i od początku byłam bardzo zdystansowana oraz nieufna wobec człowieka. Może to Was zdziwi, ale dzisiaj to ja sama skaczę po ludziach szukając uwagi oraz pieszczot i bardzo chcę spędzać czas z ludźmi, w zasadzie nie opuszczam ich na krok. Mam olbrzymi apetyt, lubię chodzić na spacerki. Świetnie dogaduję się z innymi psami. Uczę się zachowywania czystości i póki co wszystko jest na dobrej drodze. Jaki powinien być mój przyszły właściciel? Na pewno nastawiony na pracę z psem, doświadczony i odpowiedzialny.

Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie, zostałam również zaczipowana. A kiedy dorosnę schronisko zapewnia mi darmowy zabieg sterylizacji. Warto wiedzieć przy adopcji szczeniaczka: Przedszkole dla szczeniąt - Jest to miejsce, w którym szczenięta mogą się bezpiecznie bawić z rówieśnikami oraz poznawać różnych ludzi, przedmioty, dźwięki. Zajęcia te wspomagają rozwój młodych psów. Jest to forma kursu stworzona specjalnie dla właścicieli szczeniąt, by mogli zapewnić swoim podopiecznym optymalny rozwój i pomóc im wyrosnąć na radosnych i niekłopotliwych towarzyszy rodziny.

https://photos.app.goo.gl/ROaqauLTeLG4W51n2


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 182 zwierzaków
suczek56
psów94
kotek14
kocurów18

Są u nas zwierzaki:
małe91
średnie72
duże19

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW