www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Ozi

(9817)

Niestety pomimo naszych nadziei i starań całej załogi Centrum Weterynarii nie udało się pomóc Oziemu :-( Brak reakcji na leczenie i brak rokowań na poprawę stanu zmusiły nas do ostatecznej decyzji o przeprowadzeniu go za Tęczowy Most :-( Tam zapewne wróci mu apetyt i radość, której zabrakło mu na naszym podłym świecie. 27.06.2017

W dniu 16.06.2017r. pies został odebrany interwencyjnie przez inspektora TOZ w związku z rażącym zaniedbaniem nad zwierzęciem, w tym nie zapewnieniem opieki weterynaryjnej ... Pies przebywa w Centrum Weterynarii w Zabrzu ... Sprawa będzie kierowana do Prokuratury Rejonowej w Zabrzu.

 

Mam swój dom w Zabrzu ;))  28.03.2016

Witam szanownych zwierzolubnych, bądź osoby chętne lub zainteresowane przygarnięciem takiego przystojniaka jak ja. Nazywam się Ozi. Do schroniska trafiłem 14 lutego 2016 roku z ul. Tatarkiewicza, gdzie krążyłem, błądziłem, wędrowałem , szukałem pocieszenia wśród pięknych dam mojego gatunku. I tak o to trafiłem tutaj. Do czego doprowadziła pogoń za pięknymi niewiastami. Przechodząc oczywiście do rzeczy ważniejszych. Jestem mało-średniej wielkości kilkuletnim samcem. Skorym do spędzania przyjemnych chwil na spacerach oraz bycia wiernym towarzyszem przeróżnych przygód. Kolejny dzień to kolejna szansa na przygodę. Pięknie czaruję swym spojrzeniem i niewiarygodnym posłuszeństwem. Hmmm.. niestety ma się to wszystko inaczej jeśli chodzi o chodzenie na smyczy. Podczas spaceru na dzień dzisiejszy oddaję się relaksowi i nad każdym fragmentem trawy poświęcam parę chwil, by wszystko obwąchać no i oczywiście co za tym idzie zapach za zapachem. Czasem zdarzy się, że kogoś pociągnę gdy wywęszę coś ciekawszego :). Raczej grzeczny ze mnie zuch, jestem cierpliwy i spokojny. Ale także oczekuję spokoju, hałas i zbyt duże naruszanie mojej prywatności mogłoby mnie rozdrażnić. No i chyba przy małych dzieciach raczej bym się nie sprawdził. Mogę z pewnością zamieszkać w domku z ogrodem pod warunkiem, że spałbym w domku, nie mam nic przeciwko mieszkaniu w bloku. Czekam na Ciebie..

https://picasaweb.google.com/114650921578160203091/Ozi9817

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 159 zwierzaków
suczek49
psów95
kotek8
kocurów7

Są u nas zwierzaki:
małe72
średnie61
duże26

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW