www.psitulmnie.plSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
ZWIERZAKI

Buska

(7057)

Hurra! Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, zamieszkam z moją nową, wspaniałą rodziną w domku z ogródkiem w okolicach Gliwic. Trzymajcie kciuki! Ja już merdam ogonkiem z zachwytu! 05.08.18r.

Los Buski jest najlepszą odpowiedzia na pytanie, czemu Psitul nie wydaje zwierząt do firm!! 

Gdy firmy przestają istnieć, pies jest jak przedmiot, który ma „zejść” z ewidencji środków trwałych lub wyposażenia! 
 
 Witajcie mam na imię Buska, jestem średniej wielkości, dzisiaj już ok. 8-letnią sunią. 25 września 2010 roku byłam młodą sunią, to właśnie wtedy trafiłam do schroniska po raz pierwszy z u. Rostka. Następnie po upływie ok. 8-miu miesięcy znalazłam swoje miejsce na świecie. Zostałam "zatrudniona" do firmy w Rudzie Śląskiej. Mieszkałam na tej firmie do 6 czerwca 2018 roku, firma przestała istnieć, a wraz z nią moje miejsce, mój dom. Niestety musiałam wrócić, obawiam się jedynie tego, że dla większości ludzi nie będę już tak atrakcyjną sunią jak kiedyś.. Owszem do nadal jestem przemiłą i kontaktową sunią a także co do długich spacerów w towarzystwie ludzi nic się nie zmieniło. Dogaduję się nawet z innymi psami, choć ten mój kolega z boksu jakiś dziwny jest, no ale wszystko w swoim czasie. Bo jak to mówią " nie od razu Kraków zbudowano".. Mam nadzieję, że jeśli będę cierpliwa to mój domek zjawi się szybciej niż wywiąże się więź z dziwnym kolegom z boksu. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie, zostałam odpchlona, zaczipowana oraz wysterylizowana. Polecam siebie jako przyjaciółkę, obrońcę, towarzyszkę a zwłaszcza członka Waszej rodziny...

 https://photos.app.goo.gl/o83zcD2BN562TjyT9

 

 

Buska

29.01.2019

Dzień Dobry,

Chcieliśmy napisać o Busce adoptowanej przez nas w sierpniu 2018. Obecnie nazywa się Florcia i myślimy, że czuje się u nas bardzo dobrze. Jest wesoła i cały czas domaga się pieszczot. Na spacerach biega jak młody szczeniak. Czasami rywalizuje z naszymi wnukami usiłując zająć ich miejsce, np. w wózku lub foteliku. W załączeniu przesyłamy aktualne zdjęcia.

pozdrawiamy

Kamilla i Leszek Śliwa

 


STAN ZWIERZĄT
Jest u nas 147 zwierzaków
suczek46
psów90
kotek6
kocurów5

Są u nas zwierzaki:
małe61
średnie63
duże23

ADOPCJA WIRTUALNA
Niektórzy z Państwa nie mogą zaadoptować zwierzaka do domu, mogą natomiast stać się jego wirtualnymi opiekunami.

Wspierając konkretnych zabrzańskich pensjonariuszy dają im Państwo szansę na lepsze warunki w schronisku.

Miesięczna adopcja psiaka to 30 zł

lista naszych Wirtualnych Rodziców

lista zwierzaków zaadoptowanych wirtualnie

lista zwierzaków bez Wirtualnych Rodziców
ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST
KĄCIK SENIORÓW